VW T1 Bus Pimped by MTV

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

VW T1 Bus Pimped by MTV

Mesaj #1 gönderen DrAmetBrown » Sal Eki 17, 2006 12:35 am

Sizlere 1 haftalık bir uğraş sonunda kesip biçip bir şekilde bir yerlere yükleyebildiğim videoyu sunuyorum.MTV'de yayınlanan Pimp My Ride'ın belki de en iyi eseri.Genelde bir aracı yaparken saçma sapan işler yapıyorlar ama bu T1'de orjinalliğe yakın bir çizgi seyretmişler.
Video 20 dakikadır.Yani yüklenmesi için yaklaşık o kadar daha beklemeniz gerekmektedir.
Ekleme tarihi 17/10/2006 saat:13.37::(
üzülerek söylemem lazım ki ilk yoladığım link google video'nun copyright yasalarına uymadığı için reddedilerek silinmiş.aynı videonun diğeri nasıl oluyor da yasalara aykırı olmuyor da benim ki oluyor onu anlamış değilim ama hepinizden özür dilerim. mesajım düzeltilerek benim yollamış olduğum linki siliyorum.Diğer link hala mevcut. Onu zevkle izleyebilirsiniz.
Özellikle T1severlerin izlemesini şiddetle tavsiye ederim.
Saygılarımla :ok:

VW Bus pimped by MTV
En son DrAmetBrown tarafından Sal Eki 17, 2006 12:41 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen [ WOLF ] » Sal Eki 17, 2006 4:16 am

[b][color=black][size=15]Çok iyi... Eline sağlık Ahmet !! :ok: [/size][/color][/B]
LacardelloTr
Vosdost
Vosvosumun adı: VoSVoÇiNo Alınca İsmi bu olcak

Mesaj #3 gönderen LacardelloTr » Çrş Eki 18, 2006 11:46 am

ben bunu tv de izlemiştim cok güzel yapıyolar arabayı iç koltukları cok hoşuma gitmişti
[align=center]MRT[/align]
nsshakernc
Vosdost

Mesaj #4 gönderen nsshakernc » Sal Mar 27, 2007 5:33 pm

Linkdeki videoyu izleyemedim ama tv'de pimp my ride bir bus yapmışlardı onu izledim sanırım aynı video.Hatta yanlış hatırlamıyorsan busun bitmiş hali yeşil-beyaz renkti.
Resim
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #5 gönderen FK » Sal Mar 27, 2007 8:57 pm

Evet haklısın aynı bustan bahsediliyor
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67