Ankara'dan bir başka T1

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #11 gönderen VOGEN » Çrş Eki 25, 2006 12:00 am

vosbik ben yazacaktım sen belki görmüşsündür diye çünkü senin vosu pastanelerin orada 1-2 kez görmüştüm

MİTHAT AYDIN
kokocanbo
Vosdost

Mesaj #12 gönderen kokocanbo » Sal Şub 13, 2007 12:46 am

ewed valla yazık olmus acaba satarlarmı bn alıyım farları falan parcaları duruyorsa kulübemde olcak bana oralardan gecersen numarasını ala bilirsen sevinirim sahibleriyle görüşmek isterim ist de buldum bnde tam alıcakdım serefsizler arabayı kesiyorlardı sahibinin nosuda vardı aradım arabayı aksam calmıslar dedi 1 yıl hurdalıgın oraya bırakırsan olucagı oydu dedim bana satmamısdı o cok degerli atika dedi t1 yol aldı gitdi sahibinin bencilligi ve sahip cıkmaması yüzünden parcalarlarken gördüm oksijenle ortadan ayırdılar demir hurdasına gitdi kimin caldıgınıda sölemedim kaportascısı adamın sitede ceza yiyorum diye hurdacılara satmıs arac sahibinede aksam caldılar demiş kaportacısı bana 200 ytl veriodu ve bu busdan daha saglamdı ama plakayı alırım diodu tabi calıntı olucagı için girmemişdim. böle bi hikaye yani:( 6 milyar istiodu canı cıkmısdı. bana eger müsait olursan arastıra bilirsen sevinirim tabi oralara yolun düşerse
merhaba
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #13 gönderen vosbik » Sal Şub 13, 2007 1:06 am

slm.hangi bus tan bahsediyorsun dostum?benim fotlarını koyduğum bus tan bahsediyorsan eğer o busı araştırdım.ötv den önce hurdaya çıkmış.üzerinde motoru hala duruyor.yürüyormuş hala.ama kullanmıyorlar haliyle.kaporta masrafının altından kalkamayınca sahibi hurdaya çıkarmış ama hurdaya gitmesinede gönlü razı gelmemiş.satacağını sanmıyourm.ayrıca satsa bile sadece yedek parça olarka kullanabilirsin.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
kokocanbo
Vosdost

Mesaj #14 gönderen kokocanbo » Cum Şub 16, 2007 2:17 pm

anladım teşekürler
merhaba
nsshakernc
Vosdost

Mesaj #15 gönderen nsshakernc » Sal Mar 27, 2007 4:46 pm

Bu araçı bende gördüm ve görünce içim cız etti.Sanırım incesu tarafındaydı.Yazık umarım bunlar gibi araçlar birdaha görmeyiz.
Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #16 gönderen vosbik » Çrş Mar 28, 2007 1:07 am

slm.fotodaki araç incesuda değil.aynı bus değil yani.:)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
nsshakernc
Vosdost

Mesaj #17 gönderen nsshakernc » Çrş Mar 28, 2007 5:51 pm

Doğdur.
Resim
efecrt
Vosdost

Mesaj #18 gönderen efecrt » Prş Eki 02, 2008 9:12 am

BU DURUMDAKİ BUSLARI ALABİLİRM PLAKALI PLAKASIZ İYİ DURUMDA KÖTÜ DURUMDA FARKETMEZ
Kullanıcı avatarı
ekaraman600
Vosdost

Mesaj #19 gönderen ekaraman600 » Cum Eki 03, 2008 9:49 pm

alım satım gıbı olayları vospazarda yapıyoruz degerlı efecrt forum kurallarını gozden gecırmenızı onerırım
efecrt
Vosdost

Mesaj #20 gönderen efecrt » Çrş Eki 08, 2008 7:44 pm

PARDON

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir