İzmir'den T1

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

İzmir'den T1

Mesaj #1 gönderen DrAmetBrown » Çrş Eki 25, 2006 12:59 am

Herkese merhaba.
Son günlerdeki bitap vaziyetteki T1'lerle ilgili açılan konulara bir ekte benden olsun dedim ve İzmir'de ailemin oturduğu yerde çooook uzun zamandır (10 yıldır belki de) manav dükkanı olarak işletilen bir T1'in fotoğraflarını çekip sizlere sunayım istedim....

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

Ben aracın yürür halde olduğunu tahmin etmiyordum.Ama gördüm ki adam plakayı yenilemiş.Senelerdir bu vosu alıp toplama hayalim vardır....Bence bir Vosun ne türlü amaçlarla kullanılabileceğine en iyi örneklerinden...
Aracı görmek isteyenler ise Üçkuyular-Fahrettin Altay Meydandan sola içeriye OYAK sitesine doğru dönebilirler (Mehmetçik bulvarı).Orada Kipa Pazarı, otobüs durağını, Pehlivanoğlu'nu ve en son Tuğba Kuruyemişi geçtikten hemen sonra sağda kalıyor.Maddi olarak ben Vosumu kendi başıma almayı istediğim için şu ana kadar hiç sormadım açıkçası satıp satmayacağını.İsterseniz siz bir sorun......
Saygılarımla.... :ok:

ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #2 gönderen yavuzss » Çrş Eki 25, 2006 12:10 pm

Çok yorgun bir araç bu, çok masrafı var, ülkemizde bunu toplatmaya değmez diye düşünüyorum çünkü ne kadar masraf yaparsan yap istediğin gibi diri durmayacaktır.
DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #3 gönderen DrAmetBrown » Çrş Eki 25, 2006 12:21 pm

Dediğin doğru Yavuzs.Özellikle içerisinin fotoğrafından kaportanın bitaplığı belli oluyor.Dün içini görünce bende anladım bitap olduğunu...
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
nsshakernc
Vosdost

Mesaj #4 gönderen nsshakernc » Sal Mar 27, 2007 5:23 pm

Çok harap ve bitap bir araça benziyor.Ekononik güçler elverdiği sürece her aracın toplanmasından yanayım.Bu bir zevk hatta aşk.Ülkemizde değer değmez diye birşey olduğuna inanmıyorum.Eskiler yeniden yaratmanın ve kullanın verdeği hazı,zevki bence hiçbirşey veremez.Benim görüşüm bu doğrultuda.
Resim
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #5 gönderen olympos » Pzr Tem 29, 2007 11:57 am

her zaman için onların hayatını sona ermesıne karşıyım parası olan bırı toplaya bılır bence
barış
deü hukuk fakültesi Resim
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #6 gönderen orko » Sal Tem 31, 2007 8:07 am

olympos yazdı:her zaman için onların hayatını sona ermesıne karşıyım parası olan bırı toplaya bılır bence

+1 diyorum
çok haklısın bende bu aracların hurdaya qitmesini istemiyorum
bir şekiLde topLanması ve eski qünLere döndürüLmesi Lazım .
( neden kıymet biLenLerimiz az ki yaa. halbuki bu bus ilk alındıgında allah bilir hergün yıkanıp temizleniyordu .dünya değişebilir ama vos bus sevgisi değişmez )
üzülüyorum gercekten..
stresss...
Kullanıcı avatarı
yalovos
Vosdost
Vosvosumun adı: MoruK

Mesaj #7 gönderen yalovos » Pzr May 18, 2008 11:38 am

orko yazdı:
olympos yazdı:her zaman için onların hayatını sona ermesıne karşıyım parası olan bırı toplaya bılır bence

+1 diyorum
çok haklısın bende bu aracların hurdaya qitmesini istemiyorum
bir şekiLde topLanması ve eski qünLere döndürüLmesi Lazım .
( neden kıymet biLenLerimiz az ki yaa. halbuki bu bus ilk alındıgında allah bilir hergün yıkanıp temizleniyordu .dünya değişebilir ama vos bus sevgisi değişmez )
üzülüyorum gercekten..

orko bende sana katılıyorum vosvos sevgisi hiç bitmez isterse ezilip bükülsün ben yinede kurtatılabilir diye süşünüyorum biraz param olsa hiç durmam alırım ama öğrenciyiz be abi :ağla:
Resim
S H A R K
Vosdost

Mesaj #8 gönderen S H A R K » Cum Ağu 01, 2008 9:42 pm

yeterki istensin... okadar kaliteli ustalar varki ilk günkü gibi pırıl pırıl çıktığı anı gözlerinizin önüne getirin ... iş bittiği toplanıp çıktığı an işte karşısına bakıp oturup bi şişe 70 lik içersiniz.. haydi camper lar haksızmıyım... :gazla: :kutla:
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #9 gönderen yavuzss » Cum Ağu 01, 2008 11:50 pm

O kaliteli kaporta ustalarından referans gösterebilir misiniz? Oksijen kaynağı kullanmayan, punta kaynak ile fabrika kalitesinde sac değişimi yapan usta var mı?
Kullanıcı avatarı
H A V U Ç
Vosdost

Mesaj #10 gönderen H A V U Ç » Cmt Ağu 02, 2008 11:47 am

yavuzss yazdı:O kaliteli kaporta ustalarından referans gösterebilir misiniz? Oksijen kaynağı kullanmayan, punta kaynak ile fabrika kalitesinde sac değişimi yapan usta var mı?

yavuzss kardeş çok güzel bir soru :alkış: ,, bende bu sorunun cewabını sabırsızlıkla bekliyorum.. :gazla:

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir