BUSUM HAKKINDA YARDIM

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

BUSUM HAKKINDA YARDIM

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Cmt Eki 28, 2006 2:48 pm

ARKADAŞLAR; 1977 MODEL İYİ DURUMDA T2 BUSUM VAR, BU ARACIMI MAALESEF AMA MAALESEF EŞİM İSTEMİYOR, BU NEDENLE SATMAK İSTİYORUM ANCAK BAZEN DE SATMAKTAN VAZGEÇİYORUM, ÇÜNKÜ BAKTIĞIMIZDA T2 LERİN EN BAKIMLILARI 7000 YTL CİVARINDA GİDİYOR, BENİMKİDE FENA SAYILMAZ AMA BENDE 4000 YTL GİBİ ÇOK CÜZİ BİR RAKAM İSTEDİM, MÜŞTERİLERİDE ÇIKTI HALENDE VAR AMA SATILACAK BİR ARABA DEĞİL BUNLAR BENCE, BEN HALEN DİYARBAKIRDAYIM, 2003 YILINDA ANKARADA YAPTIRDIĞIM BAKIMLARLA DURUYOR ARAÇ, BİR KAÇ KÜÇÜK ARIZA HARİCİNDE BAŞKADA BİR SORUNU OLMADI, 1 AY ÇALIŞTIRMASAM TEK MARŞTA YİNE ÇALIŞIYOR, BANA BU KONUDA YARDIM EDİN, SATAYIMMI SATMAYAYIMMI.

[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen [ WOLF ] » Pzr Eki 29, 2006 2:43 am

www.vospazar.com ilanınızı bu adrese yazınız..

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir