yenı katıldım yardımlarınızı rıca ederım.

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
systemvos
Vosdost

yenı katıldım yardımlarınızı rıca ederım.

Mesaj #1 gönderen systemvos » Prş Kas 23, 2006 11:44 pm

arkadaslar oncelıkle hepınıze merhabalar aranıza yenı katıldım...
uzun zamandır bı bus sahıbı olmayı ıstıyordum sonunda kafama gore bırtane buldum fıyattada asagı yukaru anlastık..buyuk ıhtımalle onumuzzzdekı hafta alıcam...
sizlere bazı sorularım olacak:
1-bu arac ıyı bır bakımdan sonra benı sık sık yolda bırakırmı(kullanımla alakalı oldugu muhakkak)
2-yan saclarını degıstırmek ıstesek, bulabılırmıyız bulursak fıyatlar ne alemdedır..?
3-komple boya asagı yukarı kaca malolur.
4-yakıt sarfıyatları yuksek dıye bılıyorum 1600cc ve 2000 cc fıyat aşa ngı yukarı nedır km rede...lpg tehlıkelı mıdır bu araclarda yada benzıne gore rısk ne kadar artar?
5-westfalıa olayını yaptıracak bı yer warmıdır...westfalıa nın amacı aracın ıcını ferahlatmakmıdır yoksa ust kısımda yatma ımkanı sunarmı

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler...

systemvos
Vosdost

Mesaj #2 gönderen systemvos » Cum Kas 24, 2006 5:08 pm

bus konusunda yardımcı olacak yokmu arkadaslar..???:(
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #3 gönderen olcaytuna » Cum Kas 24, 2006 5:49 pm

önce hoşgeldin.......
ben daha yeni topladım sayılır.... kaporta boyadan çıkalı 3-4 ay oldu henüz.... sanırım bir daha araba toplamam, sana tavsiyem hazır her şeyi tamam bir "bus" al???!!!!??

her neyse sorularına az çok cevap vereyim;
1-BAKIMLI hiç bir "vosvos" - "bus" yolda bırakmaz.....
2-yan saçlarını sipariş üzerine getiren firmalar var ama verdikleri fiyatla 5-6 yaşında bir araba alınır.... kaportacı iyiyse hepsini halleder
3-ortalama kaporta ve boya 3000 ytl gibi tutar.... sadece boyaya 5-6000 ytl isteyen boyacıyı da duydum geçenlerde
4-haliyle 2000 cc nin yakıtı biraz yüksek... yakıt sarfiyatı kullanım şekliyle doğru orantılı ve İstanbul trafiği kesinlikle kıstas değil, yanıltır. Uzun yolda makul karşılanacak nitelikte. LPG mevzusunuda teknik kısımlarda tüm ayrıntılarını bulabilirsin.
5- "westfalia" olayını Türkiye'de yapacak yer tanımıyorum sadece benzetmeye çalışıyorlar... bence zaten ağır olan araca (boş 1350 kg) daha fazla yük eklemeğe gerek yok... tavanı açmadan da içeride rahatlıkla iş görülebiliyor (yanlış anlama!!??)......

eğer daha yakından görmek istersen bu pazar (26.11.06) "Hakuna Matata" vosvos kamping te bu yıl için son bir buluşma olacak, gel gör, sor ... vs
buswagendotcom

weber inside!
Er_cU

Mesaj #4 gönderen Er_cU » Cum Kas 24, 2006 5:57 pm

aramıza hoş geldin
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Cum Kas 24, 2006 8:32 pm

aramıza hoşgeldin.Olcay abiyi dinle bence.kendisi uzun yıllardan beri voscu yaklaşık 5-6 aydırda bus cı.Hakuna Matata daki tbuluşmaya katılarak hem voscuların ortamını görmüş olursun hemde bus lar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
systemvos
Vosdost

Mesaj #6 gönderen systemvos » Cum Kas 24, 2006 9:09 pm

arkadaşlar öncelikle sıcak karşılamalarınız için teşekkürler..

bu buluşma olayı hakkında daha fazla bılgı verırmısınız yada sıtede açılan bır topıc varsa oradan bakabılırım. Gelmeyi çok isterim.tekrar teşekkürler..
blackpearl
Vosdost

Mesaj #7 gönderen blackpearl » Cum Kas 24, 2006 9:30 pm

aramıza hoşgeldin
Resim
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #8 gönderen olcaytuna » Cmt Kas 25, 2006 1:46 pm

Resim

Hakuna Matata krokisi yarımcı olur..... yarın sabah 11-12 gibi orada buluşulacak
buswagendotcom

weber inside!
Kullanıcı avatarı
blue_face
VosvosTÜRK LPG Uzmanı
VosvosTÜRK LPG Uzmanı

Mesaj #9 gönderen blue_face » Cmt Kas 25, 2006 2:14 pm

aramıza hoş geldiniz lpg konusunda hiç sıkıntınız olmasın herhangi bi tehlikesi bulunmamaktadır yeterki düzgün ve sıhatli montaj yapılsın tekrar aramıza hoş geldiniz :))
BluE_FirE ****vosvosturk büyük bi aileeee****

[email protected]
0506.390.61.63
0535.283.59.04
0542.215.32.27
0312.623.32.25
systemvos
Vosdost

Mesaj #10 gönderen systemvos » Pzr Kas 26, 2006 8:08 pm

hepınıe tekrar tekrar tesekkurler, busta en cok sıkıntı yasayacagım nokta nedir?

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir