yenı katıldım yardımlarınızı rıca ederım.

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #11 gönderen olcaytuna » Pzt Kas 27, 2006 9:41 am

benzin?

buswagendotcom

weber inside!
systemvos
Vosdost

Mesaj #12 gönderen systemvos » Pzt Kas 27, 2006 10:16 am

benzınden buyuk sıkıntı yaratacagını bılıyorum ama Lpg yede oldum olası soguk bakıyorum uzun yolda kullanımla bırlıkte dusurmeyı amaclıcam olmassa lpg mecbur gundeme gelecek....
kokocanbo
Vosdost

Mesaj #13 gönderen kokocanbo » Pzt Oca 08, 2007 9:42 pm

öncelikle hoş geldin vosun saclarını basan yerler var istege göre basılıyor fiyatları nı bilmiyorum ama westfalia olayı camplarda bnce cok gerekli bişi bi kere tavan yükseliyor içinde rahat edion 2 kişilik vos 4 kişilik oluyor ve içinde rahatsın bnm vosumda yüksek tavan öbürü resmi avatarım zati cok rahat ve bissürü sey koycak göz var tavanda ama yatak olmuo onun için kampda 2 kişilik vos bilemedin zorla 3 kişi ama rahat tavanı içinde mutfak varsa bide rahatlıkla yemek yapa bilirsin rahat bine bilirsin yane yurt dısından getirte bilirsin var ama fiyat bişi diyemiycem bide bursada camping araclar yapan bi yer var ama adı aklımda dill unutdum bi ara bnde aramısdım cünkü arkadasımın babası busunu orda restore edilmişdi + tavan yapılmısdı bu arada aklıma geldi can karavan yerin adı bursa istedigin her seyi yapıyorlar ver ve kafan rahat olsun esnafmı bilmiyorum ama arkadasımın busu 2 milyara almıslardı turuncu renk yapıldı 2 kardeşe 17 mi 16 milyara satdılar ama ne masraf yapıldı bilmiyorum .... vosun motoru kolay kolay yolda bırakmıyor babamdan biliyorum eski voscu cünkü t1 le gitmedigim yer yokdu dio ama arada sıcakda şişiyor onun içinde dinlendircen ve dikkat etcen babammın 2 motoru vardı bozulunca hep ewin bahcesinde deyiştirirdi hatırlıyorun onla gezerken öbürünüde tamir ederdi yedek olması sart çünkü nede olsa eski arac eski teknoloji ama yolda cok zor bırakır bakımlıysa bnce al ve aramıza katıl kamplar falan cok eglenceli oluyor ve voscular her türlü konuda sıcak insanlardır yardımcı olurlar her konuda.... şimdiden hayırlı olsun bide bnm araca boya içinde saclar basılcak o avatarda gördügün vossuma 4 milyar cekdi ama nası yapar bilmiyorum hep takılırsan ve sert biri isen cenende işlerse cok ii yaptıra bilcegin kesin boya sadece 1500 2000 ytl tutar aracı görmeleri gerek ama bu fiyatlara + kazıma yaparlarmı onuda bilmiyorum...ama bnde yardımcı olmaya calısırım sana bu konularda
merhaba
junior havuç
Vosdost

Mesaj #14 gönderen junior havuç » Pzt Oca 08, 2007 10:03 pm

aramıza hoşgeldin...
vosvos benim herşeyim
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #15 gönderen levent » Sal Oca 09, 2007 1:08 am

aramıza hoş geldin
vosun hayırlı olsun
Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
ercantopçu
Vosdost

Mesaj #16 gönderen ercantopçu » Sal Oca 09, 2007 10:56 pm

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN, ANCAK BEN BİR BUS SAHİBİ OLARAK SAKIN HA KABORTA BOYA VEYA MASRAF İSTEYEN BİR BUS ALMA, BEN 2003 YILINDA İSTANBULDA YENİ ALDIĞIM ZAMAN BUSUMU 4 AY KABORTACIDA KALDIM, YÜRÜYENİNDEN DE BİR ÇOK MASRAF ÇIKINCA BAYA İÇERİYE GİRDİM, DİYARBAKIRDA BOYADA ÇİZİKLER VE BİR KAÇ YERDE MACUN ATMASI OLDUĞUNU GÖRÜNCE TEKRAR KABORTA BOYAYA GİRDİM VE 1000 YTL 'YE ZOR ÇIKTIM, BU GÜNE KADAR ETTİĞİM ARACIN BANA MALİYETİ 10.000 ytl ÜZERİNDE ANLAYACAĞIN, ÇOK KEYİFLİ BİR ARAÇTIR, SEN ONA İYİ BAKTIĞIN SÜRECE SENİ ASLA YOLDA BIRAKMAZ, MOTORLARI ÇOK SAĞLAMDIR, YETERKİ ARAÇ BAKIMLI OLSUN AMA DEDİĞİM GİBİ MASRAFLI ARAÇLARIN YANINA YAKLAŞMAYIN PARÇALARI UCUZ AMA İŞÇİLİK ÇOK PAHALLI GÜNÜMÜZDE.
systemvos
Vosdost

Mesaj #17 gönderen systemvos » Prş Nis 26, 2007 8:13 pm

hepınıze tekrar tekrar tesekkurler arkadaslar...
hosbulduk...sıcak karsılamanız ve yardımcı olmanız cok guzel..
cakabo
Vosdost

Mesaj #18 gönderen cakabo » Prş Nis 26, 2007 10:24 pm

aramıza hoşgeldiniz..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir