busa nerden parca bula bilirim

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kokocanbo
Vosdost

busa nerden parca bula bilirim

Mesaj #1 gönderen kokocanbo » Cum Kas 24, 2006 1:33 am

arkadaşlar busumu topluyorum busdepot haricinde baska bi site bilen varmı bi link lazım bana nikelli cam lastikleri aynalar tamponlar silecekler sinyaldi stopdu daha bissürü parca lazım öbür aracımı satdım hepsini busuma yatırcam veya nikel cam lastiklerini vs sıfırını buralarda bula bilirmiyim tavsiye etdiginiz veya bildiginiz yerler varsa paylasırsanız sevinirim:)

olcaytuna
Vosdost

Mesaj #2 gönderen olcaytuna » Cum Kas 24, 2006 11:40 am

slm...
bus' ı toplarken parçaların bir kısmını şuralardan almıştım...

üçel otomotiv,maslak 0212 276 86 40
-Hella H4 farlar 160 ytl
-standart 3 renkli stop camları (JP) 2x20 ytl
-Jant kapakları, Alman malı 147 ytl
ürünler ithal olduğu için fiyatlarda değişiklik olabilir

Oto Mekanik,Kadıköy 0216 338 08 94
-Alüminyum sağ+sol kapı cam çıtaları(sanırım senin bahsettiğin nikelli cam lastikleri) 2x35 ytl
-sağ+sol dikiz aynası (JP) 2x40 ytl

Esin Ticaret, Aksaray 0212 585 81 23
-sağ-sol dış ön kapı kolları 2x35 ytl

bu arada busdepot' un fiyatları cip1'e göre biraz daha düşük gözüküyor. eğer yurt dışından sipariş vereceksen mutlaka malzemelerin ingilizce karşılıklarını öğren, çünkü bazı sitelerde bazı malzemelerin resimleri olmuyor, özellikle busdepot'ta... avrupada da firmalar var ama aynı marka aynı malzeme amerika ve brezilya' da 10 usd ise avrupadakilerde 10 gbp/eur... ben, İstanbul'da bulamadıklarımı busdepottan getirttim.... özellikle olmayanlarda tüm kapı/sürgü kapı/kelebek camı/arka ve motor kaputu lastikleri, öndeki metal ve plastik iç ızgara, sürgü kapı kilit mekanizması ve iç/dış kolları.....
buswagendotcom

weber inside!

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir