ACİL YARDIM

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

ACİL YARDIM

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Cmt Kas 25, 2006 7:59 pm

ARKADAŞLAR; Benim 1977 T2 Busun her iki arka lastikleri de yalpalama yapıyor, geçenlerde altına yattım ve akislerin alyenli vidalarının gevşek olduğunu gördüm,bunları alyen anahtarı ile sıktım ancak zamanla yine gevşiyor ayrıca akislerinde elle ileri geri oynattığımda biraz boşluk yapmış olduklarını gördüm, benim aklıma jantlarda eğrilik olabileceğinden bu yalpalamanın meydana gelebileceği geliyor ama bu yalpalama akislerden veya eğer bilyeler dağılmış olursa bilyelerden meydana gelebilirmi, bu konuda bir fikri ve bilgisi olan varsa bana acil yardım etsin, aracıma istanbuldan müşteri var, bir an önce bu aksamlarını tamir ettirmem lazım.

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir