BUZ ÜZERİNDE BUS

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #11 gönderen olcaytuna » Pzt Ara 04, 2006 10:47 am

Resim

buswagendotcom

weber inside!
nsshakernc
Vosdost

Mesaj #12 gönderen nsshakernc » Sal Mar 27, 2007 5:03 pm

Biligler içinn tşkler.
Resim
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #13 gönderen olympos » Pzt Ağu 13, 2007 7:34 pm

vos kar buz çamur uzerınde dıyerlerıne gore daha ıyı gıder cunku motor arka kızımda oldugundan yeredaha ıyı basar ayrıca spor lastıkse bıde senın hıç tutmaz benım rkın c4 u vardıonunkı suda bıle tutmuyodu aracın cant ve lasdık boyutu bı bılene sorularak deyışmesı gerekıyo nu hemde aksa zarar verebılıyo
barış
deü hukuk fakültesi Resim
Kullanıcı avatarı
t392syncro
Vosdost

Mesaj #14 gönderen t392syncro » Sal Eki 02, 2007 4:54 pm

valla ben onun çözümünü t3 syncro alarak çözdüm buzun üstünde kalmayı bırakın buzun üstünde durup yolda kalan vosvos sever arkadaşlara yardım bile ettim. Ama bence senin lastiklerin kötüymüş yoksa iyi aletlerdir. Yolda hiç bırakmadılar.
Mertie
Vosdost

Mesaj #15 gönderen Mertie » Çrş Şub 25, 2009 11:35 pm

selam arkadaslar uzunca zamandır vos sahıbı olmama ragmen aranıza yenı katıldım. Bende vosların karlı yollarda gayet iyi gittiğini idda ediyorum. söyleki 2 sene kadar once diğer arabamla uludag a cıkmaya hazırlanırken bir arkadasımın soyledıgı bır söz üzerine doggruuuu gidip vosuma uygun bir zincir aldım ve dağa tırmandım. tamam kar yagısı yoktu kasım ayına göre oldukcada guneslı bir hava vardı ama yollar karlıydı.
Muthis bir deneyim oldu, muthis zevk aldım, herkese tavsiye ederim!

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir