BUSUM HAKKINDA

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

BUSUM HAKKINDA

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Pzr Ara 24, 2006 8:31 am

ARKADAŞLAR BENİM 1977 BUSUN ARKA HAVALANDIRMA BOŞLUKLARI İÇİNDE KLİMA BORULARI GİBİ BORULAR VAR, BU BORULARIN NEREDEN GELDİĞİNİ VE NE İŞE YARADIĞINI BULMUŞ DEĞİLİM, BİRDE YİNE BOŞLUKTAN GELEN BİR BORU KARBÜRATÖR HİZASINDA BENZİN HORTUMU GİBİ BİR HORTUMLA KÖRLENMİŞ VAZİYETTE DURUYOR, İSTANBULDA DA NORMAL USTALARA SORDUM ONLARDA ANLAMAMIŞLARDI AMA HARBİ BİR VOS USTASINA SORMADIM İŞİN DOĞRUSU, BU BORULARIN BANA DEPO HAVALANDIRMASI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ BAZI USTALAR AMA DEPODAN BÖYLE BİR ÇIKIŞTA GÖRMEDİM, BU BORULARIN NE İŞE YARADIĞINI VE DİĞEN BUSLARDA OLUP OLMADIĞINI BİLEN VARMI

Kullanıcı avatarı
bozy
Vosdost

Mesaj #2 gönderen bozy » Sal Ara 26, 2006 2:57 pm

bu borulari depo havalandirmasi olarak biliyorum hatta internetteki yabanci bus sitelerinde semasini gormustum..

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir