ÖN DÜZEN

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

ÖN DÜZEN

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Prş Oca 25, 2007 6:50 pm

ARKADAŞLAR BENİM BUSTA DİREKSİYON DALMA YAPIYOR, ASLINDA LASTİKLERİM ESKİ, ROT BALANS YAPTIRMADIM ÜSTELİK ARACIMI 2003 TEN BERİ DE YAĞLATMADIM, USTAYA GÖSTERDİM DİNGİL ORTA KISIMDA BULUNAN BİR BURÇ VAR, BU BURCUN BOZULMUŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİ, ASLINDA YAĞLANSAYMIŞ BOZULMAZMIŞ, BANA BU BURCUN YENİSİNİ ALMANA GEREK YOK, YENİSİNİ BİLE ALSAN DİNGİL İÇİNDE DE AŞINMA OLMUŞ OLABİLECEĞİNDEN BOŞLUĞUN YİNE OLABİLECEĞİNİ, BUNUN YERİNE TORNADA BUNUN İÇİNE BURÇ YAPTIRILMASI HALİNDE DAHA SAĞLAM VEGÜZEL OLACAĞINI SÖYLEDİ, BU BURÇ İLE LASTİKLERİ DEĞİŞTİRİP ROT BALANS YAPTIRIRSAM SORUN KALMAYACAĞINI, ROTLARDA BİR SORUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ, SİZCE DOĞRUSU BUMU,

ercantopçu
Vosdost

Mesaj #2 gönderen ercantopçu » Çrş Şub 07, 2007 10:01 am

ARKADAŞLAR BU KONUDA FİKRİ VEYA BİLGİSİ OLAN YOKMU YA, PARÇA SİPARİŞ EDECEĞİM AMA SİZDEN BİR CEVAP ALAMAYINCA BEKLEMEK ZORUNDA KALIYORUM,
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #3 gönderen [ WOLF ] » Çrş Şub 07, 2007 10:55 am

Usta gerekeni söylemiş Ercan bey
ercantopçu
Vosdost

Mesaj #4 gönderen ercantopçu » Çrş Şub 07, 2007 5:31 pm

teşekkürler dostum, benimde öğrenmek istediğim buydu zaten, sadece burdaki ustaya pek güvenemediğim için burcun orjinalimi yoksa tornada yapılan bilezik ilemi daha sağlam olup olmayacağını merak etmiştim.

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir