ARTIK BENDE KISMETSE T3 SAHİBİ OLUCAM

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
adil tetiker
Vosdost

Mesaj #21 gönderen adil tetiker » Cum Eki 26, 2007 5:44 pm

madem öyle adama demezlermi be kardeşim eğer kendine güvenin yoktu nediye araba alıyorsun git pazara naylon bir-
son model araba al tel tak oynarsın. benim amacım kardeşimiz aracı almış yani olan olmuş morali bozulmasın içi içini-
yemesin diye otel ve çay keyfini yazmıştım ben 50 yaşın dayım araba nasıl toplanır ne harcanır gayet iyi bilirim -
eğer adam vosçu ise muhakkak elinden birşeyler gelmeli gelmese bile işini takip etmeliben gene de arkadaşımıza iyi yaptın
diyor ve bir nasihatte bulunuyorum hayatta insalar başarılı ve başarısız olarak ayrılırlar ben seni başarılı sıfatına layık-
görüyorum başlamak başarının yarısıdır. A.Tetiker :dede:

nusrets
Vosdost

Mesaj #22 gönderen nusrets » Sal Eki 30, 2007 9:55 am

teşşekür ederim adil bey...araba 2 haftadır evin önünde bozulacak diye doğru dürüst yol yapmadım bile:)...cukka sağlam olunca binerim....:) şaka bi yana ufak ufak arabaya alışmaya başladım şimdilik bi sorun çıkarmadı...ilginç bi araba bunlar insanın kafasında her gün başka yenilikler düşündürüyor..sanırım bununla uğraşmanın sonu yok..:)
Kullanıcı avatarı
adil tetiker
Vosdost

Mesaj #23 gönderen adil tetiker » Prş Kas 01, 2007 4:48 pm

çok sevindim İNŞALLAH herşey gönlünce olur :dede:

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir