1992 T3 VW CARAVELLE-C SYNCRO

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
t392syncro
Vosdost

Mesaj #11 gönderen t392syncro » Çrş Ara 12, 2007 11:27 pm

arkadaşlar çok teşekkür ederim hep dediğim gibi çok daha iyileri sizlerin olsun. meliscim eymir yokuşunda basmadım bile hani siz yolda kalırsınız çekmek icap eder diye yoksa performansı iyidir.güdül dönüşünde 11 kişi falandık heralde yine öndeydim yani:) cakabo satta sanada bundan alalım.:) bus clup kuralım derim ben. herşey biyana eskiyi yaşatıp hep bir arada olmak sizleri tanımak çok keyifli ben bu dostları çok seviyorum

vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #12 gönderen vosbik » Çrş Ara 12, 2007 11:39 pm

t392syncro yazdı:
olympos yazdı:cok guzel makına cok da temız gorunuyo turbo dizel 4 çeker mutiş boylesını bulsam t1 den vaz geçerım belkı chip takdırmayı dusunurmusun tavsıye ederım

valla olympos temiz görünüyo yetersiz bir kelime çünkü Allah nazardan saklasın sadece orta kapıda boya var onuda gümrükte kendim dördüm satışa hazırlarken forklifle gümrükçüler ezdi onun dışında hiç bir darbesi yok. boya yok çürük yok ilgilendiğine göre bilirsin bu aletler 91'de sondur şansımdan bu 1992 model orjinal dizel içi sıralı koltukluydu ben multivana çevirdim ama orjinal 1991'den söktüm. chip takmaktan ziyade 1.9tdi atmayı düşünüyorum çünkü bu motorla bazen kalabalık olduğumuzda yokuşlarda (g) diye 1den küçük bir vites var ona düşmek gerekiyo oda durana kadar o vitesten çıkartamıyorsun yokuş uzunsa artık yokuşta sürünüyorum. bu bir zevk işi tabiki ben birde yeni 1991 mk2 golf country aldım. oda başlıbaşına bir keyif bu makinaları bulmak çok zor yemiyoruz içmiyoruz bu aletlere bakıyoruz. Eğer t3'e bir kere alışırsan t1'i kesin unutursun syncro zaten Türkiyede 5 en fazla 6 tane vardır onlarda kimde var iyi biliyorum bence 2 çekerden bi başla derim. emin ol çok rahat edeceksin ve sizin yaşadığınız yerde t3 westfalia daha çok bence onla başla.

tekrara güle güle kullanın.biraz daha zamanı var.T3 ünüze arkadaş gelecek.malesef syncro ve dizel değil ama olsun.T3 yinede T3 tür. :)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
mebus
Vosdost

Mesaj #13 gönderen mebus » Pzr Haz 08, 2008 1:59 pm

http://www.syncroturk.org/ dan haberin var mi?
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #14 gönderen vosbik » Pzt Haz 09, 2008 11:23 am

mebus yazdı:http://www.syncroturk.org/ dan haberin var mi?

slm İnsel abi.eğer sorun banaysa evet haberim var.eğer kağana sorduysan onun başından beri haberi var.zaten kağan bir sycnrocu ve o siteyi oluşturan grubun bir ferdi. :)
Resim

Kullanıcı avatarı
t392syncro
Vosdost

Mesaj #15 gönderen t392syncro » Pzt Haz 09, 2008 10:56 pm

vosbik'inde dediği gibi bizler kurucusuyuz. Benim t3'ün resimleri olmadığı için bu web sayfasını sormuşsunuz fakat son etkinlikteki golf country de benim aracım. t3'e kıyamadığımız için onu sadece arasıra kullanıyoruz. Araziye vurmuyoruz.
REŞAT
Vosdost

Mesaj #16 gönderen REŞAT » Cum Ağu 08, 2008 11:27 pm

selamlar bende 1984 ford orion var . çok bakımlı .. bus u olan bir arkadaşla takas düşünüyorum 05055174702ankara batıkent
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #17 gönderen vosbik » Cmt Ağu 09, 2008 12:36 am

slm.alım satım ilanlarımızı www.vospazar.com dan yapıyoruz.takas vb teklifleriniz için buraya ilan bırakabilirsiniz.
Resim

REŞAT
Vosdost

Mesaj #18 gönderen REŞAT » Cmt Ağu 09, 2008 9:25 pm

takas için 050556174702 nolu telefonu arayın ford orion 1984
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #19 gönderen olympos » Pzr Ağu 24, 2008 9:45 pm

yaa ben gumrukde bıtane buldum cıkartmak cok masraflımı oluyo bıde bısı solucem bence mı chıple ne kadar guç artışı yapabılırler sor onler benzın tasrrufuda saglıyo bı yer bul onla konuş eyer senın 19 takdırma fıkrın daha ıyıyse onu seç ben de 19 caddy var motoru spor araba motoru gıbı super hızlanıyo son hız bıraz duşuk dıyer araçlara gore ama gercekden super hızlanıyo karar senın chıp tunıng 1500 ytl en kalıtelısı
barış
deü hukuk fakültesi Resim
DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #20 gönderen DrAmetBrown » Pzr Ağu 24, 2008 11:24 pm

arkadaşlar unuttunuz galiba burası vosvos forumu. burada Kæefer, T1, T2, T3, Type3, Karmann gibi araçlar tartışılıyorç ne chip tuning'i ne caddy'si.... lütfen dikkat arkadaşlar...
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir