direksiyon sorunu

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
Koray34
Vosdost
Vosvosumun adı: TANKER

Mesaj #11 gönderen Koray34 » Pzr Şub 14, 2010 2:05 am

nevzat yakınmışısız bende beylikdüzünde oturuyorum!..aynı sıkıntı bende de var birşeyler yapacak olursan haber ver birlikte yaptıralım!..ben araştırma içerisindeyim!..

IS IT LOVE?-----34 UK 428-----(TANKER)

Resim
Kullanıcı avatarı
agundogan
Vosdost
Vosvosumun adı: Betty Boop

Mesaj #12 gönderen agundogan » Pzr Şub 14, 2010 9:49 am

hidrolik direksiyon takılamaz diye birşey sözkonusu değil. Sadece bunu hayata geçirecek birileri lazım. Konu hakkında detay bilgin yoksa, usta aramak gerekir bu tipte uygulamaları Maslak sanayide modifiyeciler yapıyor. bir de Şaban Usta bir aralar yapmış, tekrar uğraşır mı bir sor istersen,kimse ilişmek istemiyor.

Ben de westinhouse fren uygulaması istiyorum, kimse yanaşmıyor.
Armağan GÜNDOĞAN
06 AD 0091 ( T3 Westfalia -2.000)
06 HV 027 (1303 -1300)
34 UT 8510 (1303-1600)
34 TC 228 (1303S Big)
06 HP 910 (Variant 1600)

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir