t2 bakım fıyatları

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

t2 bakım fıyatları

Mesaj #1 gönderen olympos » Pzr Ağu 31, 2008 7:33 pm

aslında bırz bozuldum sıze t2 alıyorum forumda bırkaçkez yerdım ıstedım ama pek yardım edılmedı sımdı sızden mumkun oldugunca hızlı cvp vermenızı umarak beklıyecegım bır kaç seyın fıyetını sorıcam

curuklerı olan bır t2 nın komple boyası

komple içdöşeme

ön takım deyışımı direksıyon kutusu dahil

fırenlerın motorun olagan bakımı

lpg montajı

haa bıde bunları izmirde yeptıracagım yerlerı bılen varsa onlarıda ogrenmek istıryorum fıyatlar kesın fıyetler olamk zorunda deyı yuvarlak hesap bısıler olsun işde

[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen [ WOLF ] » Pzr Ağu 31, 2008 10:41 pm

Forumda t2 sahibi olan ve konudan bilgisi olan bir üye olsaydı mutlaka yardım ederdi.. Bu konuda yardım edilmedi şeklinde bir tabir yerinde olmaz sanırım..

Size kolay gelsin..
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen vosbik » Pzr Ağu 31, 2008 11:39 pm

slm.bus için pek bir bilgim yok.ama tahmin fiyatları szie yazayım.

kaporta boya için detaylı bir işçilik ve yan taraftaki sacların değişimi ile birlikte 2000 ytl rahatlıkla harcarsınız.

boya içinde 2500-3000 arası gider.

vosa komple tavan taban döşemesi için 1000 ytl istiyorlar.bus için 1500-2000 civarı tutar.(malum koltuk sayısı fazla)ama minibus şeklinde dğeilde koltuk sayısı azsa 1000 ytl diyelim.

motor 1600 ise bakımı ustaya göre değişmekle birlikte buji platin vb bakımlarsa eğer 100 ytl civarına halledilir.(ekstra bir masraf çıkmaması halinde tabiki)

lpg montajı ve ruhsata işletilmesi için voslara kabaca 1200 ytl harcanıyor.bustada durum hemen hemen aynı.(yalnız ruhsatta transporter yazıyorsa sorunsuz işletiliyor ancak farklı bir ibare varsa projesi bulunmayabiliyor.)

ön takımı bilmiyorum.ancak direksiyon kutusuyla birlikte 600 ytl civarında bir masraf tutar.direksyon kutuları az odluğu için bulmak zor olabilir.

kolay gelsin.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
izmirli
Vosdost
Vosvosumun adı: ---

Mesaj #4 gönderen izmirli » Pzt Eyl 01, 2008 3:00 am

Öncelikle merhaba..

Yukarıda belirtmiş oldugunuz bazı başlıkların fiyatları değişiklik gösterebileceği için ( ustadan ustaya yapılan işçilikten işçiliğe ) net şeyler söyleyemediğimiz için cevap yazılamamış olabilir.

Daha önce 70 - 73 ve 78 model olmak üzere 3 tane T2 miz oldu. Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Daha ayrıntılı konuşmak istersen mail adresimi vereyim.

[email protected]

Görüşmek üzere..

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir