t1 alacağım limit yok komüsyon war

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sinan662
Vosdost

t1 alacağım limit yok komüsyon war

Mesaj #1 gönderen sinan662 » Pzr Eyl 14, 2008 9:37 pm

21 yada 23 camlı t1 arıyorum. fiyat sınırım yok. lütfen çevrenizede bakıp bana yardımcı olun. bana t bulmam da yardımcı olursanız artık komüsyon vermeyi bile düşünüyorum.daha doğrusu vereceğim yeterki bana 21 yada 23 camlı t1 bulmamda yardımcı olun

navi
Vosdost

Mesaj #2 gönderen navi » Pzr Eyl 14, 2008 10:08 pm

işin zor. ama bu isteğin ilan olarak düşünürsek vos pazara vermen daha dogru olur. ek olarak foto koyman daha mantıklı.
Resim
sleepless006
Vosdost

Mesaj #3 gönderen sleepless006 » Pzt Eyl 15, 2008 12:22 am

umarım bulursun benimde çok hoşuma gidiyor o modeller ama daha önce okuduğum bir mesajda Türkiye'de çok az sayıda olduğundan bahsediliyordu onlarda ne alemde kim bilir
gurelk
Vosdost

Mesaj #4 gönderen gurelk » Prş Şub 18, 2010 11:32 am

21 ya da 23 camlı zor gibi belki bulacağın bir taneyi sipraiş camlarla 21-23 cama modifiye etmek daha kolay olur

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir