yedek parca lazim cook aciiil

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
buswagen
Vosdost

yedek parca lazim cook aciiil

Mesaj #1 gönderen buswagen » Cum Nis 03, 2009 9:30 pm

HERKEZE IYI GÜNLER BANA (ORTA DEVE BOYNU) (ROT TAKIMI) (VIRAJ CUBUGU LAZIM) bunlari nereden bulabilirim fiyatlari nedir ortalama ben istanbul avcilarda oturuyorum istanbul genelinde heryerden alabilirim tabi cokta uzak olmasin yaxD :dede:

blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #2 gönderen blue-chip » Cum Nis 03, 2009 10:15 pm

aksaray ceyhan var sana en yakın benim bildiğim. kadıköy'de kalkan ve oto mekanik var. forumun yedek parça başlığından telefonlarını bulabilirsin parçacıların.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
Scarface
Vosdost
Vosvosumun adı: Zeuss

Mesaj #3 gönderen Scarface » Cum Nis 03, 2009 10:17 pm

Aksaray da Ceyhan oto veya Esin Ticaretten bulabilirsin.Forumun arama sayfasına bu iki firma ismini yaz iletilşim bilgilerini bulabilirsin.
34 TS 001

[IMG:100:75]http://i43.tinypic.com/6pakvm.jpg[/img]
ototest2009
Vosdost
Vosvosumun adı: edi

Mesaj #4 gönderen ototest2009 » Cum Nis 03, 2009 10:34 pm

ototest vw servısınden selam arkadasım aradıgın parcalar elımde mevcut sana yardımcı olmak ısterım irtıbat telefonum 02126103504 05372363687 [email protected] :gazla:
volkswagen hastası vede ustasıyım bu hastalıgın herkese bulasması dıleklerımle saygılar oto test wv servıs
ototest2009
Vosdost
Vosvosumun adı: edi

Mesaj #5 gönderen ototest2009 » Cum Nis 03, 2009 10:37 pm

yerımız esenler ücyuzlu merkezdedır oto test volksvagen servısı dıe kıme sorsanız gosterırler tesekkurler :gazla:
volkswagen hastası vede ustasıyım bu hastalıgın herkese bulasması dıleklerımle saygılar oto test wv servıs

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir