ısınma sorunu

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yets_o
Vosdost
Vosvosumun adı: MAVİ ÖRDEK

ısınma sorunu

Mesaj #1 gönderen yets_o » Cmt Oca 23, 2010 3:14 pm

herkese mrb ben aranıza yeni katıldım benim kalorifer sorunum var çamlar çok buhar oluyo ve içerde donuyorum ne yapabilirim yardımçı olurmusunuz.aracım vw t2
En son yets_o tarafından Sal Oca 26, 2010 5:42 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

İsmailFidan
Vosdost

Mesaj #2 gönderen İsmailFidan » Cmt Oca 23, 2010 5:20 pm

Selam
Kalorifer borularının yerinde olduğundan eminmisiniz?Çıkmış olabilirler.ayrıca demir olduğu için bu borular zamanla çürük oluşup delinebiliyor.Tabi sıcak havanın çoğu dışarı çıkıyor ön tarafa yeterli sıcaklık gelmiyor.
Ayrıca el freninin sağında ve solunda olmak üzere 2 tane hava akımını kontrol eden kollar var.Sürücü koltuguna oturdugunuzda size yakın olan kol(Soldaki) arka koltuklara gelen hava kapaklarını açıp kapamanızı sağlar.El freninin yolcu tarafındaki kol(sağındaki) ise kalorifer kazanlarının kapaklarını açma/kapama görevi vardır.Eğer camın buğu yapmasını istemiyosanız Sağ kolu açıp soldaki kolu kapatarak tüm havayı ön cama verebilirsiniz.Bunun için öncelikle kalorifer sisteminizin sağlıklı çalışması lazım..
İsmail Fİdan
MSN: [email protected]
Kullanıcı avatarı
mondiaynali
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #3 gönderen mondiaynali » Cmt Oca 23, 2010 8:12 pm

Merhaba aracınızın modelini belirtirseniz ona göre yorum yapabiliriz...
1302 S 1972 - 25 AK 553
1303 1973 - 06 D 3425
1303 L 1974 - 25 NC 728

Murat AYNALI
Erzurum Atatürk Üniversitesi

[email protected]

Bir Sevdadır 1303...

Resim

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir