t2 mi karavana çevirmek istiyorum

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
shener
Vosdost
Vosvosumun adı: drüt

t2 mi karavana çevirmek istiyorum

Mesaj #1 gönderen shener » Sal Nis 27, 2010 9:38 am

t2 var ancak aracın ruhsatı minibüs olarak geçiyor şöför dahil 9 kişilik m2 sınıfı yazıyor sigorta bedeli 1000 lira civarı bunu düşürebilmek için ruhsatı karavana çevirek istiyorum ama ne yapılması gerektiğini bilmiyorum proje çizdiriliyormuş felan daha önce yapmış veya bilgisi olan arkadaşlar bana bi akıl verin sigortam bitmek üzere nasıl düşüreceğim bu rakamları bilmiyorum

maqara46
Vosdost

Mesaj #2 gönderen maqara46 » Sal Haz 01, 2010 2:07 pm

bildiğim kadarıyla 2010 ocağından itibaren böyle bir dönüşüm için belli başlı şartlar var güvenlik açısından.tam içeriğini bilemiyorum kabaca böyle olması lazım...
bu şartları vosun karşılamadığını okumuştum bi forumda sizin için bakıp verirrim linkini
a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

Mesaj #3 gönderen a.erim45 » Sal Eyl 07, 2010 10:32 pm

benimde aynı sorunum var ..bende 1 hafta oldu t2 aldım..ruhsat daha gelmedi gelmeden projeyi çizdirip karavana çevirmek derdim..bayramdan sonra mühendisle konuşucam bakalım..neler sölicek..bu prosedürler öldürüyo beni:( daha yedek parça arıcam ..
sevgiyle kalın:)
şibumi
Vosdost

Mesaj #4 gönderen şibumi » Sal Eyl 07, 2010 10:43 pm

Allah kolaylık versin size arkadaşlar :ok:
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #5 gönderen VOGEN » Sal Eyl 07, 2010 11:41 pm

kolay gelsin prosedürsüz bir dünya ne güzel olurdu

gerçi o zamanda oradan oraya gitmezdik ve hepimiz obez olurduk :)
MİTHAT AYDIN
a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

Mesaj #6 gönderen a.erim45 » Çrş Eyl 08, 2010 1:22 am

:)zaten pc başında netten parça aramaktan obez olduk :):)allahım gör bizi cennete gönder yada hurdalığa:):)
Kullanıcı avatarı
superkahraman
Vosdost

Mesaj #7 gönderen superkahraman » Sal Eyl 14, 2010 8:45 am

Başka forumlardan link vermek doğru olur mu bilmiyorum ama bu işi merak eden arkadaşlar varsa ayrıntıları gönderebilirim..

Sevgiler..
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #8 gönderen orko » Sal Eyl 14, 2010 10:20 am

bu muammma içindeyken bildiğimiz tek konu yılbaşında yine bir çok şeye zam gelecek olması. bir sigortacı ile konuşup fikir almanızı öneririm şimdiden.
stresss...

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir