Led stop ve plaka Aydınlatması

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Led stop ve plaka Aydınlatması

Mesaj #1 gönderen yunusbatmaz » Çrş Eki 20, 2010 8:50 pm

Vosvosumu restorasyona soktuğumda boş vakitlerimde yapıp bitirdiğim bir projemdi led stoplar...Ben diğer arkadaşlardan biraz daha farklı bir çalışma yaptım..Pentanaks üzerine ledleri dizmek yerine alüminyumdan ayaklı paneller yaptım ve ledleri onun üzerine yerleştirdim..Ledleri tam güç çalıştırdığımızda ısınma ve soğuma sıkıntısı çekmesinler diye..Ve portatif oldu içerideki saca civata ve somunla monte ettim istediğim zaman söküp orjinal ampul ve duylarını geri takabilme olanağı tanıdı bu da bana..Vosumu restorasyondan çıkarınca üzerine takmıştım ama ancak fotoğraf çekmek aklıma geldi :D belki yapmak isteyen arkadaşlar da olur dedim...

Ekstra olarak geçen plaka aydınlatmamı ledden yaptım..Hem enerji tasarrufu sağlamaktı amacım hemde sadece plakayı aydınlatmak yani kaportaya gelmeyecek şekilde ayarlamaktı ve sadece plakam aydınlanıyor artık geceleri.. :D

Fotoğraflarda ledlerin parlaklığı yüzüden bütün bir görüntü var fakat normalde led stop olduğu çok rahat belli oluyor :D

Yaptığımız zamanlardan bir çalışması hakkında bir video..
http://img686.imageshack.us/i/video0015.mp4/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
[img:800:600]http://img192.imageshack.us/img192/2817/grnt02917490608.jpg[/img]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
[img:800:600]http://img177.imageshack.us/img177/9244/p1012106.jpg[/img]
[img:800:600]http://img98.imageshack.us/img98/1696/p1012110.jpg[/img]

ResimResim
Kullanıcı avatarı
tremx
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Salif

Mesaj #2 gönderen tremx » Çrş Eki 20, 2010 8:55 pm

gayet başarılı bi çalışma olmuş..
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #3 gönderen VOGEN » Çrş Eki 20, 2010 9:15 pm

ellerine sağlık yunus vosun üzerinde bayağı canlı durmuş arkadakinin gözünü almaz umarım :)
MİTHAT AYDIN
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Prş Eki 21, 2010 7:59 am

çok süper bir iş çıkmış ortaya. sokaktaki vosvos ilgisi olan herkes hayran kalacak bizler gibi...
stresss...
şibumi
Vosdost

Mesaj #5 gönderen şibumi » Prş Eki 21, 2010 8:13 pm

yunus cok güzel bi çalışma maşallah :ok:
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #6 gönderen yunusbatmaz » Prş Eki 21, 2010 8:28 pm

Vosvos restorasyonda iken hazırlamıştım..En beğendiğim aksesuarlarım arasında yerini aldı ve takılacağı güne kadar güzel bir yerde muhafaza ediyordum..Ara ara çalıştırıp vosun üstündeki görüntüsünü hayal edip mutlu oluyordum...Artık üstünde Sürerken pek kendimi dıştan göremesemde güzel bir duygu :D
ResimResim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen vosbik » Prş Eki 21, 2010 9:02 pm

güzel çalışma elinize sağlık.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
hüseyin varyeter
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Gül'den

Mesaj #8 gönderen hüseyin varyeter » Prş Eki 21, 2010 9:51 pm

Ellerinize sağlık süper bir çalışma,harika bir görünüm,tebrikler.Güle güle kullanın...
Beni bir ben bilirim,birde beni yaratan,bana bir ben lâzımım,birde beni anlayan...Hz.MevlanaResimResim
http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=78889 Şiirlerimi okumak için tıklayın.
serkan1213
Vosdost
Vosvosumun adı: ateş böceği

Mesaj #9 gönderen serkan1213 » Cum Eki 22, 2010 11:01 am

elinize sağlık güzel bir görüntü olmuş
Resim

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir