Nikelaj Tampon İsteyenler - Fotoğraflar Eklenmiştir :)

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Cvp: Nikelaj Tampon İsteyenler - Fotoğraflar Eklenmiştir :)

Mesaj #41 gönderen orko » Prş Oca 06, 2011 2:55 pm

ks 41 senin vosunu biliyorum. öğrenciyken kaptan d 100 girişindeki balıkçım yanında duruyordu. o zaman yeni boyanmıştı yeşil renge. motor kapağının kilidi bozuktu. satılık yazdılar daha sonra 4500 lira fiyat verdiler. alınabilirdi aslında kuzenime almayı düşünmüştüm sonra da okul bitti. memlekete dönüş durumu falan öylece kalmıştı. hayırlı olsun güle güle kullan. tampona çok para harcamanı istemem. çıkma bir tampon bile işini görür. sigaranın içindeki aliminyum kağıdı çıkarıp suyla tamponu silersin. pas kir kalmaz söker. izmite gelir miyim bilmem. gelecek olursam görüşmek isterim. paşa dan kaptana doğru giderkenkartepe diş hastanesine gelmeden solda aras kargo yanında dayının yeri kebap salonu var. mavi vosvos durur önünde. selamımı söyle yardıma ihtiyacın olduğunda oraya uğramayı ihmal etme..!

stresss...
ks-41
Vosdost
Vosvosumun adı: hacı

Mesaj #42 gönderen ks-41 » Cum Oca 07, 2011 12:14 am

Tamponlar Alman olunca kıyamıyorum atmaya,folyo kaplama güzel çözüm oldu ama çok güzel duruyor,İsmail abiyi diosun galiba,Sen izmite geldiğinde bizi aramayı unutma sakın:) baya toplanıyoruz burada yavaş yavaş,şimdi en son olayımız 200 m2 bi yer tutup içinde elimizden geldiğinizce vosvosları tamir edeceğiz...Geldiğinde Facebookta ki VosKocaeli grubuna ben geliyorum demen yeterli :)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #43 gönderen gürhan » Cmt Oca 08, 2011 6:35 pm

ks-41 yazdı:Tamponlar Alman olunca kıyamıyorum atmaya,folyo kaplama güzel çözüm oldu ama çok güzel duruyor,İsmail abiyi diosun galiba,Sen izmite geldiğinde bizi aramayı unutma sakın:) baya toplanıyoruz burada yavaş yavaş,şimdi en son olayımız 200 m2 bi yer tutup içinde elimizden geldiğinizce vosvosları tamir edeceğiz...Geldiğinde Facebookta ki VosKocaeli grubuna ben geliyorum demen yeterli :)

valla tebrikler kerim...ortak bir yer tutup ortak bir amaca hizmet...gerçekten baravo... :alkış:
ks-41
Vosdost

Mesaj #44 gönderen ks-41 » Sal Oca 11, 2011 3:20 pm

200 m2 yalan oldu daha çok amaçlı bi yer bulduk,içerde lift var :) daha az araba giriyor ama daha çok işimizi görecek :) herkese bekleriz mekanın google earth den haritasını bile ekleyeceğim buraya :)
toprak_55
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kaplumbabi

Mesaj #45 gönderen toprak_55 » Sal Oca 11, 2011 9:49 pm

Vallahi bravo arkadaşlar, birlikteliğinize hayran kaldım tebrikler.
Herkes zengin doğamaz, Herkes zengin olamaz, Herkes zengin ölemez...
ks-41
Vosdost

Mesaj #46 gönderen ks-41 » Çrş Oca 12, 2011 11:00 pm

Teşekkür ederim haritayı eklediğimizde hepinizi ziyarete bekleriz... :)
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost
Vosvosumun adı: Mikrop

Mesaj #47 gönderen KIRELLİ » Cum Şub 11, 2011 2:27 pm

Her iki çözüm de harika olmuş bence. Yaldızlı folyo ya da sona bandı. bu ikisinden birini Ankara'da nerede buluruz? Sobacılar çarşısı mı ?
En son KIRELLİ tarafından Cum Şub 11, 2011 2:28 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Halil İbrahim KIRELLİ
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #48 gönderen vosvosserdar » Cum Şub 11, 2011 3:39 pm

acaba resimlerde mi kusursuz görünüyor.gerçekten güzel olmuş.jant kapağına uygulanır mı ki.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
ks-41
Vosdost

Mesaj #49 gönderen ks-41 » Cum Şub 18, 2011 1:30 am

Jant kapağına uygulamak zor olur,benim jant kapakları arabanın rengi gibi olduğu için gerek duymadım ama başka bi kapakta denersem haber veririm,bu arada reklam malzemesi satan herhangi bir yerden bulabilirsiniz gümüş yaldız folyoyu,fakat mümkünse 3M marka olsun :) fotolarda güzel durmuyor hakkaten güzel duruyor :))
ks-41
Vosdost

Mesaj #50 gönderen ks-41 » Cum Şub 18, 2011 1:31 am

Jant kapağına uygulamak zor olur,benim jant kapakları arabanın rengi gibi olduğu için gerek duymadım ama başka bi kapakta denersem haber veririm,bu arada reklam malzemesi satan herhangi bir yerden bulabilirsiniz gümüş yaldız folyoyu,fakat mümkünse 3M marka olsun :) fotolarda güzel durmuyor hakkaten güzel duruyor :))

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir