fotoğraflarla benzin borusu tamiratı

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

fotoğraflarla benzin borusu tamiratı

Mesaj #1 gönderen gunebakan » Pzr Kas 21, 2010 12:19 pm

merhabalar,
geçenlerde bi başlık altında bahsetmiştim böcükmobilin şase içinden geçen benzin borusu iptal edilmiş dışarıdan başka bir boru çekilmiş,ve artık sarkmaya başlamıştı bu boru.eski boruyu denedim çalışıyordu ama sağlam olup olmadığını bilmiyordum.bayram öncesi dışarıdan geçen boruyu söktüm orjinal boruyu bağladım ama kaçak varmış benzin boşaldı :/

lafı amma uzattım ama orjinal boruyu tamir edemeyeceğim için fren hidrolik borusunun yanından çektim bakır boruyu.işte fotoğrafları.

>>>>>>>>>Benzin borusu tamiratı resimleri<<<<<<<<<

umarım faydalı olur..

[img:800:600]http://lh3.ggpht.com/_klqI6tDxaCo/TOjqh9PLVLI/AAAAAAAADyY/3BqHS86Lbko/s800/DSCF0946.JPG[/img][img:800:600]http://lh5.ggpht.com/_klqI6tDxaCo/TOgTNDvMOQI/AAAAAAAADww/Dsysjt2mwsQ/s800/DSCF0936.JPG[/img]

dionysos06
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: BiRiCiK

Mesaj #2 gönderen dionysos06 » Pzr Kas 21, 2010 3:00 pm

Ellerine sağlık...
Doğruların kaderidir yalnızlık... Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar...

İletişim: [email protected]
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #3 gönderen gürhan » Pzr Kas 21, 2010 11:01 pm

uğraşmışsınız...elinize sağlık...ama depoyu çıkarmışken keşke siyaha boyasaydınız...bir daha çıkar tak olmazdı...aklınızda bulunsun...mutlaka siyah bir kutu spray boyanız her daim yanınızda olsun...akçalı siyah...çok kısa sürede kurur...

birde yeni boruyu neden o kadar dolaştırdınız..direkt tünelin yanından çekme imkanınız olmadımı?..ayak filan basılınca o bölüme, boru zarar görür diye düşündüm bir an...

bir dip not daha...jant filan boyayacağınız zaman, lastiğe vazelin sürün...lastik boya tutmayacağı için kenarlarda boya kalıntıları kalmaz ve daha hoş gözükür...bir bezle bile silip temizleyebilirsiniz boyayı..

tekrar ellerinize sağlık.
şibumi
Vosdost

Mesaj #4 gönderen şibumi » Pzt Kas 22, 2010 8:53 am

emeğine sağlık güzel olmuş :ok:
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #5 gönderen orko » Pzt Kas 22, 2010 10:31 am

güzel bir iş olmuş.maşallah.
stresss...
ceco_88
Vosdost
Vosvosumun adı: Jelibon

Cvp: fotoğraflarla benzin borusu tamiratı

Mesaj #6 gönderen ceco_88 » Sal Kas 30, 2010 11:12 am

Ellerıne saglık ugrasmıssın baya fakat gurhan abıye katılıyorum bakır boru sonucta ezılme yapabılır ayak aldında :S
Cemil Özyeşilova / JeliboN
[img=left]http://img706.imageshack.us/img706/2658/img0012qld.jpg[/img]
gunebakan
Vosdost
Vosvosumun adı: böcükmobil

Cvp: fotoğraflarla benzin borusu tamiratı

Mesaj #7 gönderen gunebakan » Sal Kas 30, 2010 11:34 am

teşekkürler.borunun ezilmesi kolay değil,çekiçle bile zor yamuluyor kalın bir boru.tam yanından geçiremedim boruyu bükülmesi çok zor.
benzin deposunu da farklı bir renge boyayacağım için boyamadım,ön tarafta kaportacının yapacağı bir iş var.onu yaptırdıktan sonra komple boyayacağım arabayı.

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir