Nikelaj Tampon BAŞARDIM:)

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ks-41
Vosdost
Vosvosumun adı: hacı

Nikelaj Tampon BAŞARDIM:)

Mesaj #1 gönderen ks-41 » Pzr Kas 28, 2010 9:37 pm

Arkadaşlar Folyo kaplayarak tamponu yaptım,mükemmel oldu bence,vospazar da resimleri var buraya yükleme yerini bulamadım..

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Nikelaj Tampon BAŞARDIM:)

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzr Kas 28, 2010 10:05 pm

KerimSi yazdı:Arkadaşlar Folyo kaplayarak tamponu yaptım,mükemmel oldu bence,vospazar da resimleri var buraya yükleme yerini bulamadım..

...bende vospazarda resimlerini bulamadım...mecburen yüklemesini öğrenip buraya yükleyeceksin.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #3 gönderen orko » Pzt Kas 29, 2010 8:23 am

vospazar da nerde? bende bulamadım henüz...
stresss...
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Çrş Ara 01, 2010 6:16 pm

vospazarda resimleri gördüm...resimleri burayada yükleyin...ayrıca ne şekilde yaptığınızı ayrıntılı olarak belirtirseniz güzel olur...gerçi olaya ticari olarak bakıyorsunuz sanırım...ser veriririm... sır vermem modu...emek sizin olduğu için kararda sizin tabii ki.
Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Mesaj #5 gönderen ilkeer » Çrş Ara 01, 2010 11:03 pm

burayada resim koymanız güzel olurduforum kendisi yardımcı oluyor zaten açıklayıcı notlar çıkıyor alt köşede ;)
Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927
ks-41
Vosdost

Mesaj #6 gönderen ks-41 » Sal Ara 14, 2010 12:34 am

Resim

Uploaded with ImageShack.us
Resim

Uploaded with ImageShack.us
Yok ben sadece kendi uğraşmak istemeyenlere ticaret gözüyle bakarım..
ks-41
Vosdost

Mesaj #7 gönderen ks-41 » Sal Ara 14, 2010 12:42 am

Reklam malzemeleri satan bir yerden 2 metre boyunda GÜMÜŞ YALDIZ folyo alın, zaten gördüğünüzde gözleriniz parlıcak işte bu diye :)
Sonra onu tamponun üst tarafına koyun ve mümkün olduğunca düzgün bir şekilde kesin sadece üst kısmı kaplayacak şekilde...
Ön tamponda bir ek arka tamponda iki ek olcak stres yapmayın...
Sonra 3' er cm genişliğinde öm tampon 152 küsürdü galiba arka tamponda 180 küsür kısacası 3 er cm kalınlıgında ve tamponların uzunluğunu ölçerek kesin..
Püf noktası üst tarafa yapıştırdıgınız folyo biraz uzun olacak yani köşeyi dönecek bu 3 er cm lik parçalar üstteki folyonun üstüne bincek,ama üstteki folyoyu çok uzun yapmayın sonra katlanmıyor...siyah plastiğin altını ve üstünü kapladıktan sonra ( ben tamponun en altını kaplamadım ) hürbüzle yani ateşle çok ısıtmadan hızlı hızlı üzerinden geçin ki iyice yapışsın...sakın ıslak tampona yapmayın...katlanan veya yapışmayan yerleri çakmakla düzeltebilirsiniz çok abartmayın folyo yanar...biraz uğraşlı ama kesin çözüm diyebilirim bu olaya...Ben yapamayanlar veya yapmaya vakti olmayanlar için fiyat söledim vospazarda yanlış anlaşılmasın...

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir