Geçikmiş kış bakımı..

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Cvp: Geçikmiş kış bakımı..

Mesaj #11 gönderen gunebakan » Cmt Şub 05, 2011 4:49 pm

bu sitede anlatıyor. http://www.reluctantmechanic.com/step-b ... t_axle.php

fotoğraflarda var nerelerden basılacağı.ama yağ pompası gerekli galiba.vosvosta kendimizin yapabileceği çok sey var eğer uygun bir yeriniz de varsa uğraşmak en güzeli.

vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #12 gönderen vosvosserdar » Cmt Şub 05, 2011 9:38 pm

ön tarafta öğle bir yag deliği olduğunu yeni gördüm.1 yıldır kullanıyom hiç duymadım.yağ pompası kaç kuruş alırım hemen.benim yagcı bildiğiniz dışardan dilli yakıt pompası kullanıyor şanzımana yağ basarken.başka bir nokta var mı ayrıca hangi tip yağ olacak.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #13 gönderen gunebakan » Cmt Şub 05, 2011 10:02 pm

nasıl birşey o dışarıdan dilli yakıt pompası ? şanzımana ben de yağ ekleyeceğim ama pompa olmadığından bi düzenek yapmayı düşünüyordum kalın yağı basabilmek için.
ön takıma gres yağı basıyorsun.fotoğraflarda var adam pompayla basmış contaların ordan taşıyor.herhalde o da dolduğunu gösteriyor.

ekleme yapayım şurda gres tabancası var fiyatı da uygun aslında iş görür bence.
http://www.makinahirdavat.com/pinfo.asp?pid=13393

ostimde de vardır bu kesin bi gittiğimde alayım şanzımana yağ basarken de işe yarar bence.
En son gunebakan tarafından Cmt Şub 05, 2011 10:05 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #14 gönderen vosvosserdar » Pzr Şub 06, 2011 10:10 pm

dıştan dilli yakıt pompası bizim vosvosların aynısı işte.bildiğimiz benzimn pompası.ama orjinal bir yağ pompası almak lazım.linki inceledim sudan ucuzmuş.alsam mı ki.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #15 gönderen yavuzss » Pzt Şub 07, 2011 7:35 am

1302-1303 on takimi yaglanmiyor Serdar, sadece dingilli on takimin gres memelerinden gres tabancasi ile gres basiliyor.

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir