VosVos Seti

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vosbik
Administrator
Administrator

Cvp: VosVos Seti

Mesaj #11 gönderen vosbik » Prş Nis 07, 2011 8:52 pm

slm.karakedi bu tarz bir oluşumu neden vosvos sitesi içinde yapmayı ve tanıtmayı denemiyorsun?yani neden sürekli farklı siteler bu durum için daha iyi görünüyor?forumu detaylı incelediysen eğer zaten bu tarz temel ve basit tamir ve bakım konularında bir çok konu olduğunu görebilirsin.bunları bir araya getirip bir şeyler yapılabilir.vosuzman köşemiz varorada bunları yayınlayabiliriz.isteyenler için çıktı alıp vosn torpidosunda saklayabileceği birşeyler olabilir.ancak unutmayalım bu işin içine ticaret ve para girince durumlar biraz değişiyor.şu yazı yazdığımız siteyi bile ayakta tutmak için cuzi bir miktar ödemek bazen dostlarımızdan bazıları için sorun olabilirken yapmak istediğin bu tarz bir set pekte fazla rağbet görmeyebilir.bugün bir çok vw parçacısı ürünlerini kargoyla Türkiye'nin dört bir yanına gönderiyorlar.son çare hiç bulunmayan bir parça ebay üzerinden siparişle gelebiliyor.parça bulma konusunda en ücra nokktada bile bu yüzden sorun yok ama usta konusuna kesinlikle katılıyorum.

Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
karakral
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #12 gönderen karakral » Prş Nis 07, 2011 10:46 pm

sitede 2007de gonderılmıs mesajalara kadar baktım ama mesajlarda ki pdf uzantılara ulasamıyorum ama tekrar bakıcam... bence olur...
mustafaakin
Vosdost
Vosvosumun adı: ayşe

Mesaj #13 gönderen mustafaakin » Cum Nis 15, 2011 1:14 am

ben biryerde anahtar teslim verilen kitaptan buldum sınavlarım bitince tarayıcıyla gidip taratacağım sonra neler yapabiliriz bir bakarız
Resim
levent2222
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: vecihi

Mesaj #14 gönderen levent2222 » Çrş Mar 28, 2012 4:13 pm

Süper bir kaynak olur ben aslında sitedeki bölümleri kopyalayarak kendime bir defter yapmayı planlıyorum ama vosvos bilgim pek yok amatör olur gibi geliyor ingilizce bilsem kaynak vardır muhtemelen ama Türkçe hazırlanmış bir kitap olmalı bence
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #15 gönderen izustun » Çrş Mar 28, 2012 9:29 pm

Antalya'dan İstanbul'a gelirken kütahya civarında kırmızı bir vos gördüm sağa çekmişti babam lastik değiştiriyor dedi ama ben emin olamadım sanki arka motor kapağı açıktı.ama yarım saniye bile göremedim farkettiğimde tam geçiyordum.babamda git git geç kalacağız diye durmadan sıkıştırdığından duramadım.pişmanmıyım?çok pişmanım aslında.yanımda babam olmasa kesin döner sorun ne diye sorardım.alet edevatta vardı arabada.ama işte bütün yol acele ettirdi bana babam.konuyla alakasız gibi oldu ama yazmışsınya vos görünce durmak diye aklıma geldi
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #16 gönderen gürhan » Çrş Mar 28, 2012 9:44 pm

izustun yazdı:Antalya'dan İstanbul'a gelirken kütahya civarında kırmızı bir vos gördüm sağa çekmişti babam lastik değiştiriyor dedi ama ben emin olamadım sanki arka motor kapağı açıktı.ama yarım saniye bile göremedim farkettiğimde tam geçiyordum.babamda git git geç kalacağız diye durmadan sıkıştırdığından duramadım.pişmanmıyım?çok pişmanım aslında.yanımda babam olmasa kesin döner sorun ne diye sorardım.alet edevatta vardı arabada.ama işte bütün yol acele ettirdi bana babam.konuyla alakasız gibi oldu ama yazmışsınya vos görünce durmak diye aklıma geldi

hadiii yaaaa...senmiydin o durmadan geçen vosvos...haberin yok senin herhalde, o çocuk tek başına lastik değiştirmeye çalışırken, kriko kayıyor çocuk lastikle çamurluk arasında boğularak , sizlere ömür maalesef...yanında birisi olsaymış anında müdahale edip kurtulabilirmiş...ama vade dolmuş...
izustun
Vosdost

Mesaj #17 gönderen izustun » Prş Mar 29, 2012 4:26 pm

Gürhan abi şaka yapıyorsun değilmi?ben daha geçen hafta geldim vallahi
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #18 gönderen gürhan » Prş Mar 29, 2012 9:21 pm

izustun yazdı:Gürhan abi şaka yapıyorsun değilmi?ben daha geçen hafta geldim vallahi

Şaka şaka...Vicdan azabı çekesin diye yazdım...Vosvos görürseniz mutlaka yardımcı olun...Bir gün yolda kalan vosvos sizinkide olabilir. Bu seferlik gençliğine verelim.
izustun
Vosdost

Mesaj #19 gönderen izustun » Prş Mar 29, 2012 11:00 pm

İşte o an geçmiş bulundum birde babam lastik değiştiriyor deyince ciddi birşey yoktur herhalde dedim.sonra düşündüğümde lastik değildi herhalde dedim.bugünde avcılar'da kampüsteyim baktım yine kırmızı bir vosvosu itiyorlar.gidip yardım edeyim dedim meğer aküymüş herhalde daha ben yürürken çalıştı vos atladılar arabaya kayboldular ben daha yanına gidemeden.
Resim

(o\_!_/o)

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir