nikelaj

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
toprak_55
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kaplumbabi

Cvp: nikelaj

Mesaj #11 gönderen toprak_55 » Çrş May 11, 2011 5:18 pm

vosvosserdar yazdı:daha önce aynı malzeme tamponlarda da kullanılmıştı.görüntü güzel tamam da acaba 3-5 ay sonra sökülme yırtılma olur mu.ben bir tek bunu merak ediyorum.elinize sağlık.

Bant yöntemini tamponda ben uyguladım ve yaklaşık 7 ay oldu. Tabiki ilk günkü parlaklığı yok ama yinede boyalı tamponla gezmektense yada piyasada bulunan et kalınlığı ince ilk yağmurda paslanan tamponlardan bende daha iyi.

Herkes zengin doğamaz, Herkes zengin olamaz, Herkes zengin ölemez...
Kullanıcı avatarı
altiko
Vosdost

Mesaj #12 gönderen altiko » Çrş May 11, 2011 7:39 pm

Resim
Resim
altan
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #13 gönderen serdarbuğan » Çrş May 11, 2011 8:47 pm

çok başarılı görünüyor özellikle silecekler yaparken sanırım silecek kollarını söküyorsunuz :)
Resim
Kullanıcı avatarı
altiko
Vosdost

Mesaj #14 gönderen altiko » Prş May 12, 2011 4:49 pm

buna gerek kalmadan üstündeyken uygulayabilirsin
altan
erhan sağlam
Vosdost
Vosvosumun adı: vos 46

Mesaj #15 gönderen erhan sağlam » Cmt Haz 04, 2011 12:00 pm

arkadaşlar merhaba. tampon ve benzeri yerlerdeki ince paslanmaları marketten çok ucuza alacağınız "en ince" bulaşık teliyle yüzeyi ıslatarak silip çıkartabilirsiniz. bulaşık teli en incesi olacak dikkat!
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #16 gönderen kadircan » Cmt Haz 04, 2011 6:34 pm

puuufffffff bu bantda amma tuttu yaaa :(
crazyfoxksk
Vosdost
Vosvosumun adı: Çekirge

Mesaj #17 gönderen crazyfoxksk » Prş Ağu 04, 2011 1:48 pm

Harika olmuş ellerinize sağlık
Resim
35 KAU 03 MeLiH
toprak_55
Vosdost
Vosvosumun adı: Kaplumbabi

Mesaj #18 gönderen toprak_55 » Pzt Ağu 08, 2011 2:41 pm

Oflayıp pufflamaya gerek yok. Elden gelenin en iyisi bu varsa daha iyi fikriniz atın ortaya.
Herkes zengin doğamaz, Herkes zengin olamaz, Herkes zengin ölemez...
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #19 gönderen kadircan » Pzt Ağu 08, 2011 11:02 pm

var neden olmasın,

-paslı malzemeyi güzelce satenaj yapar gibi tek yönde zımparalarsınız ve isteğe göre mat veya parlak vernik yaparsınız,

-paslı kısımları zımparalayım güzel bir spreyle boyarsınız,

--paslısını söker atarsınız,yerine nikelajlı veya boyalısını alrsınız,

bunlardan hangisi bütçenize uyarsa yaparsınız,öyle alüminyum bantla doğan görünümlü şahine benzetmezsiniz,bu tarz şeyler vosvosa yapılmış bir hakaret gibi geliyor,

o alüminyum bantı işim gereği değişik et kalınlıklarında olanlarını hergün kullanıyorum ve hiç bir şekilde hiç bir vosvosa yakıştıramıyorum,

ben uçak üzerinde çalıştığım için bu bantların en iyilerini kullanma imkanımız var ve şunu söyleyeyim,malesef en iyiside en kötüsüde güneşte bir süre kaldıktan sonra kuruyup gevriyor ve üsteki alüminyum kısım dökülüyor,sonrada size cıvık bir yapışkan film kalıyor,sonra onu temizlemeye uğraşacaksınız ve tekrar kaplayacaksınız ve fark edeceksinizki yeni bir silecek alacak kadar para harcamışsınız,

ayrıca birde benim oflamamın nedeninide anlayacaksınız,
Kullanıcı avatarı
canawar666
Vosdost
Vosvosumun adı: CaNaWaR

Mesaj #20 gönderen canawar666 » Sal Ağu 23, 2011 1:11 am

kadircan yazdı:var neden olmasın,

-paslı malzemeyi güzelce satenaj yapar gibi tek yönde zımparalarsınız ve isteğe göre mat veya parlak vernik yaparsınız,

-paslı kısımları zımparalayım güzel bir spreyle boyarsınız,

--paslısını söker atarsınız,yerine nikelajlı veya boyalısını alrsınız,

bunlardan hangisi bütçenize uyarsa yaparsınız,öyle alüminyum bantla doğan görünümlü şahine benzetmezsiniz,bu tarz şeyler vosvosa yapılmış bir hakaret gibi geliyor,

o alüminyum bantı işim gereği değişik et kalınlıklarında olanlarını hergün kullanıyorum ve hiç bir şekilde hiç bir vosvosa yakıştıramıyorum,

ben uçak üzerinde çalıştığım için bu bantların en iyilerini kullanma imkanımız var ve şunu söyleyeyim,malesef en iyiside en kötüsüde güneşte bir süre kaldıktan sonra kuruyup gevriyor ve üsteki alüminyum kısım dökülüyor,sonrada size cıvık bir yapışkan film kalıyor,sonra onu temizlemeye uğraşacaksınız ve tekrar kaplayacaksınız ve fark edeceksinizki yeni bir silecek alacak kadar para harcamışsınız,

ayrıca birde benim oflamamın nedeninide anlayacaksınız,

Kesinlikle katılıyorum maceraya gerek yok.. ama ınsan kendını tutamıyor bende stopları bantlıcam :D arkadasın yaptıgı gıbı:D

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir