Follow Me Home (Uğurlama Işığı)

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
semih can inanır
Vosdost
Vosvosumun adı: sakine

Cvp: Follow Me Home (Uğurlama Işığı)

Mesaj #11 gönderen semih can inanır » Cmt Eyl 03, 2011 3:01 am

atakan77 yazdı:
semih can inanır yazdı:merhabalar, konuyla alakasız olacak ama fotoğrafı görmüşken bir şey sorayım dedim; ben de sizdeki tampon babalarından arıyorum da nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

"sahibinden"den almıştım. tamponunuz orjinal kalın alman tampon değilse hiç takmayın piyasada satılan brezilya tamponlar babaların takıldığı yerden ufak bir darbede eğiliyorlar.

arkadaki orjinal gibi duruyor da önden pek emin değilim. sahibinden'e de baktım ama bulamadım malesef :/ yine de teşekkürler..

[img=left]http://img405.imageshack.us/img405/1584/img0987b.jpg[/img]
1968 VW-1500
[email protected]
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #12 gönderen vosvosserdar » Cmt Eyl 03, 2011 6:52 pm

atakan peki bu tetik alarmdan değilde uzun farları yakan koldan alınsa daha iyi olmaz mı.çünkü gece her kumandaya basınca yanacağına istediğim zaman koldan bu özellik açılsa daha iyi olmaz mı.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #13 gönderen atakan77 » Cmt Eyl 03, 2011 7:00 pm

vosvosserdar yazdı:atakan peki bu tetik alarmdan değilde uzun farları yakan koldan alınsa daha iyi olmaz mı.çünkü gece her kumandaya basınca yanacağına istediğim zaman koldan bu özellik açılsa daha iyi olmaz mı.

serdar ,ışık sensörü var cama yapıştırılan küçük bir parça bu sayede sadece gece çalışıyor bunun yanında sensörün üzerinde küçük bir düğme ver istediğin zaman sistemi tamamen devreden çıkartabiliyorsun yada devreye sokabiliyorsun :)
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #14 gönderen vosvosserdar » Cmt Eyl 03, 2011 7:12 pm

iyiymiş hocam.çok havalı bir görüntü olur ha.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
Kullanıcı avatarı
canawar666
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: CaNaWaR

Mesaj #15 gönderen canawar666 » Cmt Eyl 17, 2011 10:12 pm

ya bunları bursada yapabılecek kabılıyetlı bır elektırıkcı yokmu yaa...:(
efecelebi
Vosdost

Mesaj #16 gönderen efecelebi » Pzt Eki 24, 2011 11:55 am

silinsin lütfen :)
En son efecelebi tarafından Pzt Eki 24, 2011 2:08 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
efecelebi
Vosdost

Cvp: Cvp: Follow Me Home (Uğurlama Işığı)

Mesaj #17 gönderen efecelebi » Pzt Eki 24, 2011 11:56 am

lütfen silinsin :)
En son efecelebi tarafından Pzt Eki 24, 2011 2:26 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #18 gönderen atakan77 » Pzt Eki 24, 2011 1:07 pm

efecelebi yazdı:Merhaba arkadaşlar, Atakan hocamın aracına dahil ettiği çalışmanın tasarım ve üretimi bana aittir.
Beğendiğini belirten arkadaşlara teşekkür ederim :)

Dostum burada kullanılan kit senin sattığın kitlerden değil. zamanlı röle ile yapılan bir sistem. Sahibinden de bu şekilde satan senin gibi birkaç arkadaş daha var. Senden de diger arkadaştanda birkaç arkadaş için sıpariş verdik, alıp arkadaşların vosvosuna taktık. senin sistemde çok başarılı. Dediğim gibi vosvosumdaki takılı sistem senin sattığın ürün değil. benim üzerimden lütfen ürün satışı yapmaya kalkma, reklam yapma rıca ediyorum. bu sitede ticari faaliyet yapmıyoruz. Ürün tanıtımı için http://www.vospazar.net sitesini kullanabilirsin.
efecelebi
Vosdost

Mesaj #19 gönderen efecelebi » Pzt Eki 24, 2011 2:25 pm

atakan77 yazdı:
efecelebi yazdı:Merhaba arkadaşlar, Atakan hocamın aracına dahil ettiği çalışmanın tasarım ve üretimi bana aittir.
Beğendiğini belirten arkadaşlara teşekkür ederim :)

Dostum burada kullanılan kit senin sattığın kitlerden değil. zamanlı röle ile yapılan bir sistem. Sahibinden de bu şekilde satan senin gibi birkaç arkadaş daha var. Senden de diger arkadaştanda birkaç arkadaş için sıpariş verdik, alıp arkadaşların vosvosuna taktık. senin sistemde çok başarılı. Dediğim gibi vosvosumdaki takılı sistem senin sattığın ürün değil. benim üzerimden lütfen ürün satışı yapmaya kalkma, reklam yapma rıca ediyorum. bu sitede ticari faaliyet yapmıyoruz. Ürün tanıtımı için http://www.vospazar.net sitesini kullanabilirsin.

Hoşbulduk Atakan Hocam
üzerinizden ürün satışı yapmaya kalktığım flan yok,
sizden sonra vosvosu olan 2 arkadaşa daha satış yaptım zaten, siz tek değilsiniz, lakin bu siteyi bulduğumda sizin konunuza rastladım, kendi ürünüm olduğunu düşünerekte silinmesini istediğim mesajı yazdım.
Foruma üye olmamdaki maksat diğer tüm otomobil forumlarında olduğu gibi emeğimi satmak ve bilgim dahilinde yardımcı olabileceğim arkadaşlara teknik konularda yardımcı olarak hoşça vakit geçirmek, sadece ürün satışı için burada değilim zaten.

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir