73 ve üstü modeller için sigorta panel Çizelgesi

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
arese
Vosdost

Mesaj #21 gönderen arese » Sal Ağu 21, 2007 12:53 pm

bana lazım olmadığından sana daha fazla lazım olacağını düşündüm 500 teknik puanda benden ellerine sağlık

Kullanıcı avatarı
Koray34
Vosdost
Vosvosumun adı: TANKER

Mesaj #22 gönderen Koray34 » Cmt Oca 09, 2010 10:07 pm

süper bir paylaşım teşekkürler :)
IS IT LOVE?-----34 UK 428-----(TANKER)

Resim
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost
Vosvosumun adı: Mikrop

Cvp: 73 ve üstü modeller için sigorta panel Çizelgesi

Mesaj #23 gönderen KIRELLİ » Sal Şub 15, 2011 10:14 pm

Arkadaşlar bugün fark ettim ki benim sigortaların hemen hemen hepsi 25 A olarak konmuş. Ben şimdi yenilerini takacağım ama ne yapayım? Yine 25A söktüğüm yere 25A mı takayım yoksa orjinal tabloyu mu uygulayayım? Benden önceki sahibi hangi elektrikçiye götürdüyse artık, çok oynanmış elektrik tesisatıyla. normalden yüksek amperli sigorta takmanın faydası-zararı nedir?
Halil İbrahim KIRELLİ
Buggy
Vosdost

Mesaj #24 gönderen Buggy » Çrş Şub 16, 2011 10:01 am

Yüksek amperli sigortanın hiçbir faydası yoktur.
Bağlı bulunduğu cihazda kısa devre/arıza durumunda sigorta atamayacağı için aşırı ısıdan kablo kılıfı erir, çıplak kablo şase yapar(açık alev etkisi).
Araçta yangın nedenidir.
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #25 gönderen yavuzss » Çrş Şub 16, 2011 3:52 pm

Sigortalari sokunce tabloya gore bak soktugun sigortaya bagli olmasi gereken parca devre disi kaldi mi diye. Oynanmamis ise tabloya gore takmak dogru. En kotu sartlarda yine tabloya gore takarsin ama yanan sigorta olursa bir buyugunu takarsin. Bu ideal bir durum degil ama tesisati eski haline cevirmeden saglikli olmayacak.
Monkeydluffy
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Re: 73 ve üstü modeller için sigorta panel Çizelgesi

Mesaj #26 gönderen Monkeydluffy » Sal Tem 25, 2017 8:46 pm

Merhabalar resimler suan kullanilabilir durumda degil, yazfiklarinozdan yola cikarak sigorta kutumun tamaminin yanlis oldugu hissine kapildim, surekli ariza cikaran bir sigorta kutum var , amperleri hakkinda bilgim yoktu cevaplarinizi okumadan once ve sigortayi degistirirken bildiginiz sigorta elimde eridi , mumkunse semayi tekrardan paylasirsaniz bana cok yardiminiz dokunur sigortam 12 li

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir