bende yapabilirdim ama!!!

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
aykut
Vosdost

bende yapabilirdim ama!!!

Mesaj #1 gönderen aykut » Cum Oca 05, 2007 9:31 pm

merhaba arkadaşlar bayramın üçüncü günü boş vaktimi fırsat bilerek benim vicky üstünde çalışmalara başlamıştım ama pek yol alamadım desem doğru olur yada olmaz gel gelelim meseleye bizimkinin direksiyon kutusu problemi var her vos gibi bendede muayyer bi direksiyon kutusu vardı yeni aldım malum bu vosların en pahalı parçası direksiyon kutusu 650 lira gibi birşey neyse benim canım sıkıldı ve vicky ile ilgilenmek istiyorum açtım bgaj kapagını ve uzun süre inceledim inceledim sonra düşündüm ve direksiyon kutusunu değiştirmeye karar verdim ve başladım tek tek sökmeye önce benzin deposunu söktüm çünkü ustaya sorduğumda kutu deponun altında demişti meğer değilmiş sadece mafsalı varmış orda ve altına girdim baktımki çamurluğun arkasında ilk önce hangi kolların kutu ile bağlantılası var diye baktım ve nasıl sökebilirim diye düşündüm ve birtane kutuya en yakın olan bir rotbaşı vidasını söktüm sonra ucuna vurup çıkarmayı denedim rot yerinden oynamadı bile kutununda bu arada vidalarını sökmüştüm ve o büyük olan kutunu ana somunu çıkaramayacağımı anlayınca vazgeçmeye başladım birde bu duruma havanın kararmasıda eklenince boşver dedim kendi kendime aykut topla çabuk şu parçaları yoksa elinde kalacak düşüncesi geçti kafamdan ve tek tek söktüğüm vidaları takmaya başladım kutunun vidalarını taktım ama gel gelelim rotbaşını somunu bir türlü girmiyor yerine ben rotu çıkarmak için vurduğumda dişlerini bozmuşum o yüzden girmedi sonra depoyu taktım sonra lastiği taktım ve yine denemek için girdim altına ama o rot somunu bir türlü takamadım ve baktım olmayacak rot aşağı bakıyo dedim bu çıkmaz kendiliğiden somun olmasada yerinden ve takmadım şimdi rotun somunu yok öyle geziyorum ve dedimki usta denen birşey var bırak herkes kendi işini yapsın yoksa millet nasıl ekmek yiyecek şimdi boş zamanda ustaya götüreyimde yapsın :neo: Resim

Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Cum Oca 05, 2007 9:33 pm

çok güzel bi uğraş bence en azından uğraşmışsın...boza boza öğrenirsin zamanla inşallah :)
Kullanıcı avatarı
aykut
Vosdost

Mesaj #3 gönderen aykut » Cum Oca 05, 2007 10:01 pm

fena sayılmazdı zaten elim böyle işlere yatkın iyi bir uğraş oldu benim için hem ne nerde öğrendim hemen hemen zamanım olsa daha neler neler yapacağımda işte zaman yok bak daha işten gelir gelmez yarım saat kırk beş dakika kadar kısa zaman diliminde eşimin işten çıkma saati gelene kadar vicky nin teybine tivitır (nasıl yazılıyosa işte) taktım şimdi güzel oldu ses falan__
Resim

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir