CALISMAYAN BENZIN GOSTERGESININ ONARIMI...

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: CALISMAYAN BENZIN GOSTERGESININ ONARIMI...

Mesaj #41 gönderen gürhan » Sal Eki 25, 2011 11:31 am

gürhan yazdı:
estrapper yazdı:Arkadaşlar bende 72 model t2a var.Aynı şekilde benim göstergemde çalışmıyor tamir edebilirim fakat arabanın altına yatmama rağmen ve motorun aralarından bakmama rağmen bu termik ve şamandıraya ulaşamadım bir türlü.İlle motorun inmesimi gerekir veya başka bir şekilde ulaşılabilirmi bu parçalara konuyla ilgisi olan arkadaşım varsa yardım rica ediyorum..

motorun altına, üstüne, neresine yatarsanız yatın bulamazsınız
termik göstergenin içinde, şamandırada deponun içinde...olur böyle şeyler sıkıntı yok.. :)

kusura bakmayın ben şamandırayı dışarda arıyorsunuz sandım. :)

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #42 gönderen gürhan » Sal Eki 25, 2011 11:45 am

yavuzss yazdı:T2'lerin benzin deposu motorun arkasında, motoru indirmeden şamandıraya ulaşma şansı yok gibi. Bu iş için kaportasını keseni bile görmüştüm.

yavuz tamircide t2 si olan bir arkadaşla bu gösterge muhabbetini yapmıştık (benim gösterge hep eksik gösteriyor), o içerden depoya ulaştığını söylemişti. O zaman zemini keserekmi ulaşmıştı. bende ayrıntılı sormamıştım.
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #43 gönderen yavuzss » Sal Eki 25, 2011 4:55 pm

Kabin içinden ulaşmak söz konusu değil, ancak yatık motorlarda içeride kapak oluyor, belki o şekilde ulaşmıştır.

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir