Modifiye Tarpido

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Modifiye Tarpido

Mesaj #1 gönderen atakan77 » Çrş Kas 04, 2009 2:43 pm

Bedevi deki sonradan bağladığım teybin alt bölgresinde bulunan göstergelere seyir anında hiç bakmadığımı, bunların birer aksesuardan öteye geçmediğini farkedince, gözümün önünde bir yerlere alayım dedim. Göstergelerime yer bulayım derken birde baktımki elimde taşmotoru torpidoyu kesiyorum :) Bir haftalık uğraşlarım sonunda bitti, sonuç aşağıda... Torpidodaki modifiye kısmın iskeleti fiber, kaplaması vinleks (yapay deri) Göstergeler vdo. Kaplamalar doğal maun ağacı kesiti (0,3 mm) üzeri tik yağı ve vernik Dİreksoyon ahşap üzeri tik yağı ve vernik.

Özellikle olumsuz yorumları merak ediyorum :)

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son atakan77 tarafından Cmt Kas 28, 2009 10:55 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #2 gönderen blue-chip » Çrş Kas 04, 2009 2:47 pm

atakan takılınca çok güzel durmuş gerçekten.
bu işin seri imalatına girsen zengin olabileceğinin farkında mısın?
sen üretimi organize et ben bütün dünyaya pazarlamasını yaparım :)
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör

Mesaj #3 gönderen atakan77 » Çrş Kas 04, 2009 2:59 pm

blue-chip yazdı:atakan takılınca çok güzel durmuş gerçekten.
bu işin seri imalatına girsen zengin olabileceğinin farkında mısın?
sen üretimi organize et ben bütün dünyaya pazarlamasını yaparım :)

teşekkür ederim. seri üretim için biraz daha tecrübe gerek , inanırmısın elimi bir çok yerden kestim, üstelik matkap ucu parmağıma girdi, ( armağan acısını bilir) torpidoyu takarken eğilip bükülmekten belimi incittim :) Anlayacağın 2 tane daha yaparsam kimbilir ne gelir başıma. olurki birkaç yıl sonra tekrar yapma durumum olursa ufak bir değişiklik düşünüyorum üzerinde yapım aşamasında aklıma gelen.
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör

Mesaj #4 gönderen atakan77 » Çrş Kas 04, 2009 3:00 pm

.
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #5 gönderen blue-chip » Çrş Kas 04, 2009 3:02 pm

mesela sağda kalan eğimli kısmın önüne bir set ekleyip orayı da ıvır zıvır koymak için kullanmak gibi mi?
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör

Mesaj #6 gönderen atakan77 » Çrş Kas 04, 2009 3:15 pm

Dediğin olabilir ama bunu yaparken üzerindeki kaplamaya göre hareket edebiliyorzun zira vinleksi germenin bir sınırı var, o bölgeye bir set çekilebilir ama vinleksi oraya hatasız kaplamak bu durumda çok zor olacaktır. Sadece üçlü vdo set ile yapılırsa bu modifiye, yani 100 mm lik devir saatini çıkartarak. daha hoş bir görüntü elde edilecektir.
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #7 gönderen feris » Çrş Kas 04, 2009 3:18 pm

özellikle gece için şık bir görünüm, elinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Mesaj #8 gönderen suvos » Çrş Kas 04, 2009 4:30 pm

merhaba km saatinin üzerinde oturduğu kısımla bir yapsaydınız daha bir güzel olurmuş sanki.elinize sağlık önemli olan sizin beyenmeniz gayet güzel. :ok:
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost
Vosvosumun adı: Harny

Mesaj #9 gönderen berk.gulerler » Çrş Kas 04, 2009 5:26 pm

Öncelikle gostergelerden once sag kosedekı telefonluga degınmek ıstıyorum..eger kullanmıyorsanız sokmenızı tavsıye ederım.neden kullanmıyorsanız dememın sebebı,bu ıcadı aksesuar zannedıp arabalarında oyle bos bos sus nıyetıne kullanan var.ve bence cok kotu bır goruntu.gostergelere gelırsek gece mukemmel gorunuyorlar..bır an ne oluyoruz dedım ancak gunduz 10 uzerınden 2 .emegınıze kesınlıkle saygım var ve sunu belırtmek ıstıyorum sız begendıysenız kesınlıkle sorun yok demektır ama buda benım zevkım.sordunuz soyluyorum :) sankı ılk bakısta cooper cakması gıbı duruyor,hatta gıbısı fazla ...madem orj bozdunuz komple hız gostergesını kesıp sola ufak bır tane ortaya hız onun yanına tekrar ufak ve en saga devırı koysaydınız bence son derece orj durur ve benı boyle konusturmazdınız.:) ıyı gunlerde kullanın ..
Resim
DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #10 gönderen DrAmetBrown » Çrş Kas 04, 2009 5:32 pm

ben bu yapılan işe hayran kaldım. tek eleştirim olacak. oraya bağlamış oldupunuz telefonluk muhtemelen bir pda için.onu da göğse dahil ederek çok daha entegre ve bütün bir görüntü elde edebilirsiniz. ama geri kalanı çok ama çok güzel. özellikle verdiğiniz o eğim çok hoşuma gitti. kalıptan çıkma hissi vermeden çok güzel bir bütün oluşturmuş. ellerinize ve emeğinize sağlık
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir