domino taşı misali temizlik...

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #21 gönderen gürhan » Prş Mar 25, 2010 7:22 pm

atakan77 yazdı:Gürhan vosvosun tabanına, pürümüzle ısıtılıp yapıştırılan 1.cm kalınlığındaki ziftli kaplamadan yapıştırmayı düşünüyor musun?
Ben geçmişte tabanı hummerite ile boyadıktan sonra üzerine bahsettiğim kaplamayı yapıp, kaplamanın üzerine de pütür sürmüştüm hatta o kadar çok pütür kullandım ki sürmek değil pütürü dökmek daha doğru olur. Şuan seyir esnasında alt kısımdan rüzgar sesi kesinlikle gelmiyor. Arka koltuk altlarının yalıtımı da güzel olunca dışarıdan rahatsız edici pek bir ses gelmiyor içeriye. Motor istediği kadar bağırsın arkada içeride ses yok denecek kadar az. Tavsiye ederim.

atakan o dediğini düşünüyorum ama şimdi değil...hele bir 2-3 sene geçsin...kupa- şasi ayırınca o zaman yapacağım çok şeyler var kafamda...

Kullanıcı avatarı
agundogan
Vosdost
Vosvosumun adı: Betty Boop

Mesaj #22 gönderen agundogan » Prş Mar 25, 2010 11:07 pm

Cumartesi haberleşiriz o zaman, görüşmek üzere.
Armağan GÜNDOĞAN
06 AD 0091 ( T3 Westfalia -2.000)
06 HV 027 (1303 -1300)
34 UT 8510 (1303-1600)
34 TC 228 (1303S Big)
06 HP 910 (Variant 1600)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör

Mesaj #23 gönderen gürhan » Sal Haz 29, 2010 5:05 pm

picasa çalışmadığı için resimleri tekrar düzenledim...
mırmır
Vosdost

Mesaj #24 gönderen mırmır » Sal Haz 29, 2010 9:15 pm

Harika iş çıkarmışsınız paylaşım için teşekkürler,restorasyon diye buna derim.
Ben de yapabilirim. :)
adirnaz
Vosdost
Vosvosumun adı: voska

Mesaj #25 gönderen adirnaz » Çrş Haz 30, 2010 12:01 am

merhaba arkadaslar...

ellerınıze saglık gurhan bey. asagı yukarı benzer parcaları ben de temızlıyorum. bugun sofor mahallının alt kısmını actım. kurusun dıye su anda acık ve yarın teresonla kaplamaya calısacagım. bır de pedalların orası bol mıktarda kumlu ıdı. bence herkes bakmalı o kısıma.

sıyah boyamayı dusundugum yerler oluyor bazen ama nasıl olur dıye dusunup tereddut edıyordum. kaput kartonum orjınal epeyde buyuk hala ıyı durumda ama tamır edılmelıydı. sızın yaptıgınız bana da fıkır verdı. ve baska fıkırler...

tesekkur ederım..

keyıflı surusler
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör

Mesaj #26 gönderen gürhan » Çrş Haz 30, 2010 10:18 pm

adirnaz yazdı:merhaba arkadaslar...

ellerınıze saglık gurhan bey. asagı yukarı benzer parcaları ben de temızlıyorum. bugun sofor mahallının alt kısmını actım. kurusun dıye su anda acık ve yarın teresonla kaplamaya calısacagım. bır de pedalların orası bol mıktarda kumlu ıdı. bence herkes bakmalı o kısıma.

sıyah boyamayı dusundugum yerler oluyor bazen ama nasıl olur dıye dusunup tereddut edıyordum. kaput kartonum orjınal epeyde buyuk hala ıyı durumda ama tamır edılmelıydı. sızın yaptıgınız bana da fıkır verdı. ve baska fıkırler...

tesekkur ederım..

keyıflı surusler

adil merhaba..senide takip ediyorum...vosvosunla gerçekten ilgileniyorsun...bu forumda amaç zaten birbirimize feyz vermek...başkasından görüp ben niye yapamayayım diye düşünerek başlıyoruz çoğu şeye...
tolga ataman
Vosdost
Vosvosumun adı: Rüknettin

Mesaj #27 gönderen tolga ataman » Prş Tem 01, 2010 12:01 am

valla helal olsun keşke benimde bi vosum olsada böyle hergün durmadan ugrassam onla :( yok mu bana vosuna bakamayıp vermek isteyen ? :(
büyük hayran!...
toprak_55
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kaplumbabi

Mesaj #28 gönderen toprak_55 » Pzr Ağu 29, 2010 10:18 pm

Gürhan Bey harika iş çıkarmışsınız gönülden tebrik ediyorum.
Herkes zengin doğamaz, Herkes zengin olamaz, Herkes zengin ölemez...
Emre12
Vosdost

Mesaj #29 gönderen Emre12 » Sal Ağu 31, 2010 12:33 am

gürhan abi merhaba. ellerine sağlık öncelikle, bende iç temizliğe giriyorum ancak ben taban halısı ve tavan derisini değiştireceğim. benim halı daha önce değiştirilmiş ama aslına sadık kalınarak yapılmamış şekli çok bozuk senin kalıplardan faydalanmak isteyebilirim en yakın zamanda. saygılar
Resim
VW 1200
Das auto
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör

Mesaj #30 gönderen gürhan » Sal Ağu 31, 2010 11:05 am

hallederiz emre...

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön