kızımın kaşları çıkdı :)

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cio18
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: düldül (06 H 3232)
FİŞNE (34 VU 330)

Mesaj #11 gönderen cio18 » Pzt May 10, 2010 1:51 pm

çok güzel olmuş güle güle kullanın
nerden aldınız?bende arıyorum bu parcadan ama konyada bulamıyorum,netten alabilcegimiz bir yer varmı?

VosVos ucuz araba değildir,aksine pahalı bir tutkudur....
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #12 gönderen vustang_muscle » Pzt May 10, 2010 3:42 pm

elinde paslı yada solmuş çıkma kirpik olan varsa bana bı yardımcı olsun ya boyıcamdan oturu sıfırı boyamak ıstemıyorum :ok:
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
mustafaakin
Vosdost
Vosvosumun adı: ayşe

Mesaj #13 gönderen mustafaakin » Pzt May 10, 2010 10:21 pm

cio18 yazdı:çok güzel olmuş güle güle kullanın
nerden aldınız?bende arıyorum bu parcadan ama konyada bulamıyorum,netten alabilcegimiz bir yer varmı?

mekanikoto 02163380894
cio18
Vosdost
FİŞNE (34 VU 330)

Mesaj #14 gönderen cio18 » Sal May 11, 2010 11:45 pm

antisempatik yazdı:
cio18 yazdı:çok güzel olmuş güle güle kullanın

mekanikoto 02163380894

teşekkür ederim:)
KerimSeda
Vosdost
Vosvosumun adı: 1974 1303S (HACI)

Mesaj #15 gönderen KerimSeda » Çrş May 12, 2010 4:55 pm

Böyle bir şey bende istiyorum ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #16 gönderen blue-chip » Çrş May 12, 2010 5:11 pm

bu "ben de istiyorum, bulamadım" mesajlarını gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.
bizim parçalarımızı satan yerler az çok belli. türkiye'nin neresinde olursanız olun bir kalkan, bir mekanik, bir ceyhan, bir arzu veya türkyılmaz'ı bilmiyorsanız, sevgili apo veya cihat abi ile veya ali abi ile 2 satır muhabbetiniz olmadı ise en az 1-2'sinin telefon numaraları kayıtlı değilse sizde o zaman size tavsiyem bırakın bu vosvos işlerini...
en kolay bulunan en ucuz ve harcı alem parçalarda bile "nerede satılıyor" veya "bulamıyorum" mesajları çok alışıldık görüntüler olmaya başladı.
bu forumda olsun diğer forumlarda olsun parçacılar, ustalar diye başlıklar var ve tüm bu müesseseleri oralara yazıyoruz sürekli. kendileri de gayet anlayışlı ve iyi esnaflar, kimsenin talebini cevapsız bırakmıyorlar sağolsunlar... ayırma ise ayırma, kargo ise kargo!!!
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
cio18
Vosdost
FİŞNE (34 VU 330)

Mesaj #17 gönderen cio18 » Cum May 14, 2010 2:43 pm

blue-chip yazdı:bu "ben de istiyorum, bulamadım" mesajlarını gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.
bizim parçalarımızı satan yerler az çok belli. türkiye'nin neresinde olursanız olun bir kalkan, bir mekanik, bir ceyhan, bir arzu veya türkyılmaz'ı bilmiyorsanız, sevgili apo veya cihat abi ile veya ali abi ile 2 satır muhabbetiniz olmadı ise en az 1-2'sinin telefon numaraları kayıtlı değilse sizde o zaman size tavsiyem bırakın bu vosvos işlerini...
en kolay bulunan en ucuz ve harcı alem parçalarda bile "nerede satılıyor" veya "bulamıyorum" mesajları çok alışıldık görüntüler olmaya başladı.
bu forumda olsun diğer forumlarda olsun parçacılar, ustalar diye başlıklar var ve tüm bu müesseseleri oralara yazıyoruz sürekli. kendileri de gayet anlayışlı ve iyi esnaflar, kimsenin talebini cevapsız bırakmıyorlar sağolsunlar... ayırma ise ayırma, kargo ise kargo!!!

kusura bakmayın ama bu tavrınızı anlayamadım,burası bir forum sitesi,forumların genel amacı insanların bilgi alışverişinde bulunmasıdır,belki daha once sordugum konunun konusu acılmısta olabilir,ama bulamadım,arama yapıncada pek bir şey cıkmıyor.ve siz bahsettiğiniz aksesuarcıları bilebilirsiniz,ama ben bilicem die veya bir baska arkdas bilicek die bir husus yok,yada diger bir arkdas gibi numarasını yazsanız o kişilerin bizde yararlanırız,herkes zamanla öğrenir neyin nerden alınabilcegini.tekrar belirteyim,amacım sizinle bir polemiğe girmek değil,büyüğümsünüzdür,ama biz yeni nesil voscularıda böle yaparak sogutmayın bu zevkten.
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #18 gönderen blue-chip » Cum May 14, 2010 5:14 pm

cio18 yazdı:
kusura bakmayın ama bu tavrınızı anlayamadım,burası bir forum sitesi,forumların genel amacı insanların bilgi alışverişinde bulunmasıdır,belki daha once sordugum konunun konusu acılmısta olabilir,ama bulamadım,arama yapıncada pek bir şey cıkmıyor.ve siz bahsettiğiniz aksesuarcıları bilebilirsiniz,ama ben bilicem die veya bir baska arkdas bilicek die bir husus yok,yada diger bir arkdas gibi numarasını yazsanız o kişilerin bizde yararlanırız,herkes zamanla öğrenir neyin nerden alınabilcegini.tekrar belirteyim,amacım sizinle bir polemiğe girmek değil,büyüğümsünüzdür,ama biz yeni nesil voscularıda böle yaparak sogutmayın bu zevkten.

sizin bulamadığınız ama ana sayfadan tek tıkla ulaşabileceğiniz konu:

vos-paracilari-vt3887.html
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
anubis
Vosdost

Mesaj #19 gönderen anubis » Pzt Haz 28, 2010 8:50 am

hocam eline sağlık ancak bu kaş olayını ben takmaya çalıştığımda kaşlar far çerçevesinin içine girdiğinde zaten ucu ucuna giren far camlarını bir türlü oturtamadım yerlerine. oturduğunda contası tam olarak basmıyor ve biraz boşluk kalıyor ki buda yağmurda su almasına sebep olur. bu husus ile ilgili nasıl bir çözüm bulundu acaba?

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir