taban döşemesi

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

Mesaj #11 gönderen mutlu_vw » Pzt Haz 21, 2010 1:43 am

eline saglik temiz temiz kullanmak nasip olsun ama biraz emanet gibi duruyo sanki
bu arada bende sbeco helikopter var 1 mt boyunda elektrikli bende en fazla 20 mt ucurdum sonra bi dali bictim arka pervanesi kırılmisti :)

msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #12 gönderen vosvosserdar » Pzt Haz 21, 2010 7:53 pm

sağolun.aslında kesimi kendim yaptım ve bence kusursuz oldu.yanlara deri dikimini ayakkabıcı yaptı ve hiç beğenmedim.

evet webastonun çıkışları.

modelcilikte sadece heli den zevk alıyorum ve lükse girdiği için ev kredim bitene kadar 3-4 sene erteledim.

ama hala uçuramadığım içim de uhte kaldı.istanbulda falan bir iki etkinliğe katıldım öğle baktım uçuranlara takla atanlara.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

Mesaj #13 gönderen mutlu_vw » Sal Haz 22, 2010 12:05 am

dedigin gibi deri pek olmamis yoksa emegine diyecek yok :) :)
ucanlar pek tarzim deil ama meraktn almistim benimde nitro yakıtliliarda gozum var yerde gezen tipler tabi :)
msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir