tuhsinin papuçları boyandı...

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #21 gönderen gürhan » Cum Haz 25, 2010 9:11 am

ToRnedo yazdı:Komple beyaz istiyorum.Evet oralarda siyah var gürhan hocam

tornedo işine karışmak gibi olmasın ama, bence boyamasan daha güzel olur...aliminyum alaşım jantları temizlemek kolay...taşlattıktan sonra spray vernikle iki kat geçersin..hem orjinal olur hemde güzel gözükür...

ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Mesaj #22 gönderen ToRnedo » Cum Haz 25, 2010 10:25 am

Fikir için teşekkürler hocam.Ya sıkıldım açıkcası değişiklik olsun istiyorum :) Beğenmezsem eski haline çeviririm.Parlak olması için vernik atacağımı da öğrenmiş oldum :) teşekkür ederim ilginiz için
Kullanıcı avatarı
Koray34
Vosdost
Vosvosumun adı: TANKER

Mesaj #23 gönderen Koray34 » Cmt Haz 26, 2010 8:44 am

gürhan yazdı:hayırdır koray kalaycılığamı başladın....kalaycı geldi haaaanııımmm... :)

şaka bir yana jantlarda kalay işe yarıyor galiba...bildiğin bir yermi var..yoksa işin usulünümü biliyorsun?

yazlıkta kalaycı gördüm hemen gittim yanına adamda eyüpten gelmiş!..ben bir ara tamponları vede benim jant kapaklarını yaptırıcam başka yaptırmak isteyen varsa indirimli taptırırız!..eğer istersen özelden görüşelim Gürhan abi yada başka yaptırmak isteyenlerde varsa bir yerde buluşuruz adamıda çağırırız gelir yapar :)
IS IT LOVE?-----34 UK 428-----(TANKER)

Resim
şibumi
Vosdost

Mesaj #24 gönderen şibumi » Cmt Haz 26, 2010 9:13 am

güzel olmuş valla :ok:
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
mercam
Vosdost

Mesaj #25 gönderen mercam » Pzr Haz 27, 2010 7:45 pm

elınıze sağlık gzel olmuş :)
semih can inanır
Vosdost
Vosvosumun adı: sakine

Mesaj #26 gönderen semih can inanır » Prş Eki 28, 2010 8:19 pm

ellerinize sağlık, çok güzel olmuş. bn de aynı işlemleri bizim sakine için uygulamak istiyorum ama jantları söktüğümde işlemler süresince vosvos neyin üzerinde duracak ve de kapalı otoparkım da yok; bu tarz problemler yüznden halledemiyorum:/ bi çözüm önerisi olan varsa sevinirim
[img=left]http://img405.imageshack.us/img405/1584/img0987b.jpg[/img]
1968 VW-1500
[email protected]
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #27 gönderen gürhan » Prş Eki 28, 2010 10:20 pm

4 adet tuğla bulursan işini halledersin...ama kırmızı tuğlalardan değil..gri renkli çimentodan yapılmış olanlar var ya onlardan...yada 20cmlik ağaç takoz...kırık kaldırım taşıda olur...

şöyle bir yol daha var...tarafımdan bizzat uygulanmıştır...bu kural ön takımlar için geçerli...ön taraf arkaya göre daha hafif olduğu için bir kişi kaldırıp bir kişide lastiği takabiliyor...vosvosu yere oturtabilirsin...

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir