şu ana kadar kendim yaptım YENİ RESİMLER EKLENDİ

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
riddle1678
Vosdost

Cvp: şu ana kadar kendim yaptım YENİ RESİMLER EKLENDİ

Mesaj #11 gönderen riddle1678 » Cum May 13, 2011 1:06 am

birde dreksiyon kutusu hakkında birşey sorucam daha önceden tamir ettiren arkadaşlarımız nasıl memnunlarmı ve tamir edilirken ve ya edildikten sonra takılırken dikkat ediceğim bir şey varmı malum birçok ustanın işçilikleri ortada resmen yapmak için değilde bozmak için uğraşıyolar sanki bu aracın motorunu indireceklerdi neredeyse tekleme yapıyor diye buji kablolarındaymış sorun bujilere bakmak için söktüğümde buji başlığının birinin kırık olmasıyla değiştirmiştim kabloları iyiki kırıkmışda değiştirmişim yoksa motor yaptırcaklardı bana

riddle1678
Vosdost

Mesaj #12 gönderen riddle1678 » Cum May 13, 2011 1:08 am

birde dreksiyon kutusu hakkında birşey sorucam daha önceden tamir ettiren arkadaşlarımız nasıl memnunlarmı ve tamir edilirken ve ya edildikten sonra takılırken dikkat ediceğim bir şey varmı malum birçok ustanın işçilikleri ortada resmen yapmak için değilde bozmak için uğraşıyolar sanki bu aracın motorunu indireceklerdi neredeyse tekleme yapıyor diye buji kablolarındaymış sorun bujilere bakmak için söktüğümde buji başlığının birinin kırık olmasıyla değiştirmiştim kabloları iyiki kırıkmışda değiştirmişim yoksa motor yaptırcaklardı bana
Kullanıcı avatarı
schller
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: jack

Mesaj #13 gönderen schller » Cum May 13, 2011 2:00 pm

ellerinize sağlık cidden çok güzel olmuş... sizden ricağımm pop out ( arka açılır cam ) göstergeler ve tehsisat hakkında bilgi verirmisiniz ? .. pop out ve göstergerleri nerden nasıl temin ettiniz fiyatı nedir ? .. tehsisat bende yaptırmak istiyorum tavsiye edebieceğiniz montaj şekli ?
riddle1678
Vosdost

Mesaj #14 gönderen riddle1678 » Cum May 13, 2011 2:21 pm

schller yazdı:ellerinize sağlık cidden çok güzel olmuş... sizden ricağımm pop out ( arka açılır cam ) göstergeler ve tehsisat hakkında bilgi verirmisiniz ? .. pop out ve göstergerleri nerden nasıl temin ettiniz fiyatı nedir ? .. tehsisat bende yaptırmak istiyorum tavsiye edebieceğiniz montaj şekli ?

pop-out bir arkadaşımın elinde vardı kendi arabası için almış zamanında satmaya karar verince bana alırmısın dedi öylelikle aldım yoksa pop-out aklımda olan birşey değildi göstergeleride hurda bir araç almıştım aracım şu anda üzerindeki olan jantları alabilmek için sahibi sadece jant vermiyodu :) o aracın üzerinde geldi bir arkadaşımda yanılmıyorsam 1 takım olması lazım soruyim eğer satmayı düşünür ise özelden msj atarım size elektirik tesisatı benim aracım 66 model 1300 elektirik tesisatı inanın çok basit önden arkaya 10 kadar kablo gidiyor toplamda o yüzden herhangi bir zorluk yaşamadım gördükten sonra zaten kabloları ben bunları kendim yenilerim demiştim
Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Mesaj #15 gönderen ilkeer » Cum May 13, 2011 8:11 pm

harika iş elinize sağlık
Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927
riddle1678
Vosdost

Mesaj #16 gönderen riddle1678 » Cmt May 14, 2011 9:51 pm

ilkeer yazdı:harika iş elinize sağlık

teşekkürler arkadaşlar eğer şuda olsaydı veya şurası şöyle olsaydı dediğiniz bir şey var ise söylerseniz sevinirim :)
Kullanıcı avatarı
schller
Vosdost
Vosvosumun adı: jack

Mesaj #17 gönderen schller » Pzr May 15, 2011 12:02 am

valla hocam iyi olur ya bekliyorum msj nızı ellerinize sağlık
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #18 gönderen serdarbuğan » Pzr May 15, 2011 6:10 pm

keşke tercihinizi orjinal marşpiyelden yana kullansaydınız bide çıta iptaline gitmişsiniz keşke çıtalarıda üzerinde olsaydı.tabiki bu benim şahsi fikrim kendiniz yaptığınızı söylemişsiniz onun içinde ortaya çıkan sonuca ayrıca bir saygı duymak gerek :alkış:
Resim
riddle1678
Vosdost

Mesaj #19 gönderen riddle1678 » Pzt May 16, 2011 12:52 pm

marbiyel ve çitalarım elimde var ama arabanın rengi açık olduğu için çitalar kendini göstermedi marşbiyelleride çitaları takmak için krom yapmıştım ama mat oldukları için gene sönük kaldı aliminyum olduğundan parlama imkanıda o sebeble bende takmadım kaldırdım depoya. nasıl çitaları takıcaksın diyen arkadaşlar muhakkak olur delikler kapalı çünkü çitaları klipslerle takmak yerine terason ile yapıştıracaktım arkadaşımın reno 12 si o şekilde yapıştırılmıştı ve 4 senedir ilk günkü gibi halen
sertkaya
Vosdost

Mesaj #20 gönderen sertkaya » Çrş May 18, 2011 7:49 pm

Elinize sağlık,yenileme işlemini kendiniz yapmanız harika..
Araca 1300 demişsiniz,lâkin arka farlar 1302 ya da 1303'ünkiler gibi,sonradan mı monte edildiler acaba ?

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir