şu ana kadar kendim yaptım YENİ RESİMLER EKLENDİ

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
riddle1678
Vosdost

Cvp: şu ana kadar kendim yaptım YENİ RESİMLER EKLENDİ

Mesaj #21 gönderen riddle1678 » Cmt May 21, 2011 11:00 am

sertkaya yazdı:Elinize sağlık,yenileme işlemini kendiniz yapmanız harika..
Araca 1300 demişsiniz,lâkin arka farlar 1302 ya da 1303'ünkiler gibi,sonradan mı monte edildiler acaba ?

evet sonradan gözüme hoş gelen hangi model ise onu kullandım araçda, pre çamurluklarıda var elimde üzerinde gelmişti ama kullanmadım kullansaydım kristal far takamayacaktım tabi haliyle xenonda takamıyacaktım karartmalı sinyaller var elimde onları takıcam fakat ön sinyal bekliyorum karartmalı olmuşken ikisi birden olsun dedim ön farklı arka farklı olmasın dedim ön sinyallerde değişik mesela birçok şey farklı farlar kristal golf farı vs. vs. örjinaline bağlı kalarak toplasaydım arabada bişey kalmayacaktı o zamanda binilirmi diye düşünürüm işin doğrusu ben toplarken orjinallik değilde göze hoş gelmesini daha çok ön planda tuttum ve benim içinde orjinallik çokta fazla önemli olmayan bir kavram sonuçta 45 yaşında bir araç ne kadar orjinal kalmış olabilir ki acaba düşünmek lazım birde müzem yokki orjinalini arayıp bulup oraya kuyuyim :) şaka bi yana orjinalik tamam ellenmemiş varsa hiç ellememek lazım alıp kenara koyup eğer imkan var ise günlük kullanımdada kullanmayıp özel günlerde hafta sonları kullanmak lazım ikinci araç olarak, aaa yok ikinci araç bana ağır gelir diyorsanız o zaman yazık o orjinalliği bu güne kadar korunmuş araçlara düşünsenize ikinci araca bütce ayıramıyoruz ama illa orjinal olacak diye diretiyoruz allah göstermesin o orjinak araca trafikte dengesizin biri geldi vurdu tampon eğrildi far kırıldı çamurluk yamuldu ne kadar masaf gider orjinalliğine bağlı kalıcak olursak :) neredeyse ikinci bir vosvos parası demekki altından kalkabileceksek orjinal arıyacaz kendi egolarımızı tatmin edicez diye senelerdir bizden önceki sahipleri tarafından gözü gibi bakılmış araçları ki o zamanlarda şimdiki gibi orjinal parça sıkıntısı olmamasına rağmen üzerlerine titrenmiş olan vosvosları alıp bizden sonrasına bırakamamak sağda solda benimki orjinal diye konuşup kendimizi tatmin etmek beni üzüyor :(

bu konuda biraz doluyum şöyle anlatıyim ben motorsiklet kullanıyorum benimde 5 sene önce başını yediğim bir 1945 Indian Chief motorsikletim vardı elden vites orjinallik konusunda eline su dökecek indian 1 tane daha göremedim şu ana kadar ikinci motorumdu birde kavasaki drifter vardı gündelik drifter kullanımdaydı o gün ne olduysa şehir içi kullanımda indianı alasım tuttu şeytan dürttü ya oysa drifter indianın retro'su idi yanyana konulduğunda motorsikletden anlamayan birisi ikisi arasındaki farkı anlayamazdı tek farkları sesleri idi neyse indianı aldım çıktım işlerimi gördüm motoru işyerinin önüne park ettim dengesiz bir adam daha arkamı dönmeden motorun üzerine çıktı 1945 model ilk günkü gibi halen orjinal olan araç 1 sezon önce 20 bin usd istediğim ve 17 bin gören motoru 2 binliraya sattım satmak konu değil olan paraya olsun ama içim acıdı o aracı o kadar sene muhafaza etmiş benden önceki kullanıcıları bende iken kullanılamaz hale geldi şimdi motorsiklet de kullanmıyorum bir sürede kullanmayı düşünmüyorum bu olay yüzünden

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir