TABAN BAKIM ONARIM DÖŞEME

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
şibumi
Vosdost

Mesaj #21 gönderen şibumi » Cum Eki 08, 2010 12:17 pm

bizide gaza getireceksiniz sonunda ama hayırlısı bakalım :) bu arada cok güzel olmuş :ok:

İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #22 gönderen orko » Cum Eki 08, 2010 3:14 pm

VOGEN yazdı:çok teşekkürler orko

bizim tek kaybettiğimiz nokta ayrı ayrı şehirlere dağılmış olmamız. eğer yakın olsak birbirimize her ay bir vosu toplar ayağa kaldırırız bence. ama dedim ya herşey güzel bir uzaklıklar kötü. haftasonu canım sıkılır oldu. vosu sattım ama kendimi oyalayacak bir şey bulamadım. eskiden inerdim söker takar ne bileyim işte temizlerdim biner gezerdim falan. artık yok. patlıyorum evde. sokağa da çıkmak istemiyorum. pişman mıyım diye kendime sormak istemiyorum vosu sattığım için ama pişmanlık ta var içimde. ama şartlar işte. hayatın cilvesi. satılacak araba değildi gerçi. mükemmel bir uyum vardı arabada yaz kış hiç sorunsuz beş yıl bindim. lpg olsun ön takım olsun motoru hele süperdi. rahat rahat 140 yapıyordu lpg de. motora aldım alalı hiç para harcamadan beş yıl kullandım. şimdi yeni sahibi de motoru yaptırmadan kullanmaya devam ediyor. hatta adam bir hafta bir şehirden bir başka hafta başka şehirden arayıp gezdiğini söylüyor. yeniden boyanmış iç döşeme yapılmış bir çok değişiklik var arabada yeni sahibine gittikten sonra ama ilk görüşte tanıdım arabamı yahu. insan evladını tanımaz mı :) kısmet günün birinde yeniden alırım inşallah. çaylaktım ilk günlerde. beş yılda ustası oldum resmen. dilerim bir gün yollar kesişir de sağlam bir vosvoscu grubu ile bende yeniden güzel günlerime dönerim. okula gittiğimde sakarya grubu vosvoscular ile çok kere etkinliklerde buluşmuş sakarya istanbul demeden dolaşmıştım. bakalım o güzel günler yeniden gelecek mi...
stresss...

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir