TAMPON SPOİLER SİS BAKIM ONARIM

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #11 gönderen gürhan » Cmt Tem 17, 2010 11:01 pm

mithat fiberin kullanımı hazırlanması çok basit...inan bir öğrensen spoileri tekrar yaparsın sıfırdan...ve maliyeti 10 lirayı geçmez...aslında öğrenecek bir şeyide yok..sadece polyesterini hazırlamak biraz kimya istiyor..onuda zaten aldığın yere sorduğun zaman ne kadar karıştıracağını söylüyor...ufak ufak miktarlarda hazırlayıp başlarsın...bir kaç numune yaparsın...donma ve katılaşma sürelerini ayarlarsın...inan öğrendikten sonra vosvosun kupasını bile tekrar yapmayı düşünüyor insan...bir denemekte fayda var...çelik macununu literatüründen çıkarırsın...tavsiye ederim...bir araştır...

VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #12 gönderen VOGEN » Pzr Tem 18, 2010 9:11 am

gürhan yazdı:mithat fiberin kullanımı hazırlanması çok basit...inan bir öğrensen spoileri tekrar yaparsın sıfırdan...ve maliyeti 10 lirayı geçmez...aslında öğrenecek bir şeyide yok..sadece polyesterini hazırlamak biraz kimya istiyor..onuda zaten aldığın yere sorduğun zaman ne kadar karıştıracağını söylüyor...ufak ufak miktarlarda hazırlayıp başlarsın...bir kaç numune yaparsın...donma ve katılaşma sürelerini ayarlarsın...inan öğrendikten sonra vosvosun kupasını bile tekrar yapmayı düşünüyor insan...bir denemekte fayda var...çelik macununu literatüründen çıkarırsın...tavsiye ederim...bir araştır...

gürhan şimdi neyi söksem diye düşünüyordum sen adamı gaza getiriyorsun valla

o zaman ben hoparlörlerin olduğu kısmı fiber yapmak için bir ar4aştırma yapayım bir uğraş daha çıktı :)

sağol verdiğin bilgi için :)
MİTHAT AYDIN
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #13 gönderen carpe diem » Pzr Tem 18, 2010 11:10 am

VOGEN yazdı:
gürhan yazdı:mithat fiberin kullanımı hazırlanması çok basit...inan bir öğrensen spoileri tekrar yaparsın sıfırdan...ve maliyeti 10 lirayı geçmez...aslında öğrenecek bir şeyide yok..sadece polyesterini hazırlamak biraz kimya istiyor..onuda zaten aldığın yere sorduğun zaman ne kadar karıştıracağını söylüyor...ufak ufak miktarlarda hazırlayıp başlarsın...bir kaç numune yaparsın...donma ve katılaşma sürelerini ayarlarsın...inan öğrendikten sonra vosvosun kupasını bile tekrar yapmayı düşünüyor insan...bir denemekte fayda var...çelik macununu literatüründen çıkarırsın...tavsiye ederim...bir araştır...

gürhan şimdi neyi söksem diye düşünüyordum sen adamı gaza getiriyorsun valla

o zaman ben hoparlörlerin olduğu kısmı fiber yapmak için bir ar4aştırma yapayım bir uğraş daha çıktı :)

sağol verdiğin bilgi için :)

Hadi bakalım merakla bekliyoruz Mithat :)
---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #14 gönderen vosbik » Pzr Tem 18, 2010 9:02 pm

güzel çalışma.elinize sağlık.bugün bende güneşlikleri söktüm evde bir güzel cifle temizledim.sonra banyoyu aynen bulduğum gibi bıraktım.eşyalarımı topladım.aklıma hemen forumda okuduklarım geldi. :)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #15 gönderen VOGEN » Pzr Tem 18, 2010 11:14 pm

vosbik yazdı:güzel çalışma.elinize sağlık.bugün bende güneşlikleri söktüm evde bir güzel cifle temizledim.sonra banyoyu aynen bulduğum gibi bıraktım.eşyalarımı topladım.aklıma hemen forumda okuduklarım geldi. :)

öncelikle teşekkürler buğra
ahh ahh bir güneşliğimiz bile yok

bir zamanlar yasin falan yapmıştı sanırım o güneşlikleri

kalıpları var mıdır ki kimsede ya da nasıl yaparız buğra fikrin var mı?
MİTHAT AYDIN
Kullanıcı avatarı
nri2003
Vosdost

Cvp: TAMPON SPOİLER SİS BAKIM ONARIM

Mesaj #16 gönderen nri2003 » Çrş Oca 05, 2011 10:43 pm

Emeğine Sağlık...
S.N.C BİLGİSAYAR ELEKTRONİK TEKNİK SERVİSİ
SİZE YAKIN BİR BİLGİSAYARCI ARAMAYA SON VERİYORUZ...YERİNDE HİZMET İLE AYRICALIĞINIZI KEŞFEDİN
YAKIN BÖLGELERE ÜCRETSİZ TESLİMAT YAPILIR...
ARIZALI NOTEBOOKLARINIZIN ADRESİNİZDEN ALINIP TAMİRİ EDİLİP AYNI GÜN İÇERİSİNDE ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR.
ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZDİR
http://www.yerindehizmet.net
0534 707 68 68

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir