1939-1978' KADAR MANUAL BAKIM BROŞÜRLERİ :) PDF

Bu bölümde sadece üyelerimizin dosya paylaşım konuları yer alacaktır
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
oldpoet
Vosdost

Mesaj #11 gönderen oldpoet » Cmt Tem 12, 2008 7:17 pm

Eyvallah :)

kuzu
Kullanıcı avatarı
crims
Vosdost
Vosvosumun adı: Dream Brother

Mesaj #12 gönderen crims » Pzt Tem 28, 2008 4:40 am

1968 model için yok mu? :)
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #13 gönderen kırpık » Sal Oca 27, 2009 9:13 am

1968 model için yok mu?

caner baksana ecnebiler senin 68 i pek kaideye almamış be aaaaa 69 varmış e doğru adamlar işini biliyor ne etsin allahın 68 ini 69 gibi üretim harikası varken :D onu verem sana olmazmı? ?????? hehehehehehe :D bu arada elimde 2 yılın service i var çannakkaleye gittiğimde boş bu anımda fotokopisini attırıp kargolarım adresine ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
crims
Vosdost

Mesaj #14 gönderen crims » Sal Oca 27, 2009 11:06 am

kırpık yazdı:
1968 model için yok mu?

caner baksana ecnebiler senin 68 i pek kaideye almamış be aaaaa 69 varmış e doğru adamlar işini biliyor ne etsin allahın 68 ini 69 gibi üretim harikası varken :D onu verem sana olmazmı? ?????? hehehehehehe :D bu arada elimde 2 yılın service i var çannakkaleye gittiğimde boş bu anımda fotokopisini attırıp kargolarım adresine ;)

Kaideye almamak??? :)
Kaale almadılar desen neyse de, kaideyi nerden çıkardın yahu? :)
Hem 69'un çağrışımlarındansa 68'in çağrışımlarını tercih edeceğimi söylemiş miydim daha önce :)

Çanakkale'ye dönmeni sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu arada arabayı yeraltı garajından çıkardım. Yağmurdan korumak için branda alacağım, ne dersin? :)
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #15 gönderen kırpık » Sal Oca 27, 2009 12:32 pm

olmaz abi sakın sakın alma bıranda araçla birlikte sürekli temas halinde ya e istanbulda nem var? nem hem dışarıda olduğu kadar içeridede oluyor ve branda sürekli saç la temas halinde olacak çok zararlı kaportaya kabartır animallah :D bence ne yap biliomusun direk git al fitilleri ali agadan eğer dur şimdi değil dersende bi kovayla aracın üstüne su tut suyun nereden geldiğini öğren oraları en azından poşetle kapat ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
crims
Vosdost

Mesaj #16 gönderen crims » Sal Oca 27, 2009 12:54 pm

Ben bugün gidip alayım şu cam fitillerini, umarım camdan değil de kaportadan almıyordur suyu, yoksa bir de ona para harcamak gerekecek..

“VosvosTürk Download” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir