Herbie Sinema (The Love Bug 1968)

Bu bölümde sadece üyelerimizin dosya paylaşım konuları yer alacaktır
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sekoban
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Şimal

Mesaj #11 gönderen sekoban » Pzr May 02, 2010 12:14 am

uff yaa hiç bir hemen izle sitesinde yok indiricem mecburen :( teşekkurler turan abi

...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
sekoban
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Şimal

Mesaj #12 gönderen sekoban » Pzr May 02, 2010 10:25 pm

alt yazı hakkında bilgisi olan varmı ben sitelerden bulamadım :(
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
tayfuraksoy
Vosdost

Mesaj #13 gönderen tayfuraksoy » Pzr Haz 20, 2010 9:42 pm

Arkadaşlar Ankarada oturanlara bir kolaylık sağlayabilirim. Butun seriyi bir dvd de topluyorum. En yakın zamanda sizlere dvd olarak verebilirim.

Ben de izlemeyi istiyorum fakat bi türlü bulamadım gere dvd yapabilirseniz bir yere upload edebilirmisiniz yada adresini verebilirmisiniz..
İnsanoğlu bir gün virgülü kaybetti:bütün söyledikleri birbirine karıştı.Noktayı kaybetti:
düşünceleri uzayıp gitti,ayıramadı onları.Ünlem işaretini kaybetti ve bir günde sevincini,öfkesini,tüm duygularını yitirdi.Soru işaretini kaybettiği gün de soru sormayı unuttu.iki noktayı kaybetti başka bir gün:hiçbir açıklama yapamaz hale geldi.Yaşamının sonuna geldiğinde elinde yalnızca tırnak işareti kalmıştı.içinde başkalarının düşünceleri vardı yalnızca.

“VosvosTürk Download” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir