VOS ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
eraynaim
Vosdost
Vosvosumun adı: Şimdilik yok

Mesaj #31 gönderen eraynaim » Cum Tem 04, 2008 9:09 am

Hepinize çok teşekkürler , benim gibi yeni VOS alacaklara çok yardımcı oldunuz.
SAĞOLUN...

Erkan Yüksel ALTAN
10 [email protected]ı[email protected] 10
Kullanıcı avatarı
crims
Vosdost
Vosvosumun adı: Dream Brother

Mesaj #32 gönderen crims » Prş Tem 17, 2008 3:22 am

Bir yandan bunlara bakmakta geç kaldığıma yanıyorum, zira bilgisizce piyasada dolanıp vosvos baktım epeyce :)

Öte yandan, kısmetime bakıp gülüyorum, bunları bilseydim de işime yaramazlardı.

Neden mi? Eşimle içimize sinen, almaya karar verdiğimiz aracın hali şöyle çünkü : http://img212.imageshack.us/img212/8562/p1010384li1.jpg

Önümüzdeki hafta boyaya girecek daha :)
gokays
Vosdost

Mesaj #33 gönderen gokays » Pzr Eyl 14, 2008 7:26 pm

Ben beğendim mesela internetten bir vos. Fakat arabayı görmeye giderken yanımda anlayan biri olarak kimi götüreceğimi bilmiorum. Oto tamircileri para karşılığı gelip kontrol ederler mi sizce?
Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: hörbi

Mesaj #34 gönderen BeetLe_Murat » Cmt Eki 18, 2008 9:44 pm

gerçekten vos la ugraşmakta kullanmakta süper bi iş ben keşke yaptıgım işleri sizlere gönderebilsem resimleri yani adan zeye sıfırdan topluyorum şuan boya aşamasında çogu işini ben yaptım motor toplamasınıda bunları size yazmak bana mütiş derecede zevk veriyor tabiki sizleride okumak[b :)
muzkabugu34
Vosdost

Mesaj #35 gönderen muzkabugu34 » Sal May 05, 2009 7:34 pm

merhabalar vosvos alıcam bende 1 ay içinde ama hiçbişi bilmiorum desem yeridir..
korkuorum kandırılırım kazıklanırım die
ama vosvos aşkı baskın çıkıo :D
5000 ytl ye kadar bütçe ayırdım
ustaya göstercem sonra alcam
bide bizim vosvoslara uygn trafik sigortası poliçesi hangisi?

merhabalar vosvos alıcam bende 1 ay içinde ama hiçbişi bilmiorum desem yeridir..
korkuorum kandırılırım kazıklanırım die
ama vosvos aşkı baskın çıkıo :D
5000 ytl ye kadar bütçe ayırdım
ustaya göstercem sonra alcam
bide bizim vosvoslara uygn trafik sigortası poliçesi hangisi?

mephamd
Vosdost

Mesaj #36 gönderen mephamd » Pzr May 17, 2009 1:41 pm

Mrb eski bir konu ama sormak istiyorum.Bir vos alma ihtimalim doğdu.ama gerçekten korkuyorum.genel olarak iyi görünen bir araç,daha önceden de izlediğim bir vos.rutin kullanıyor sahibi. ama benim şehrimde vos ustası yok.zaten toplasanız 3-5 tane vos var.ne yapabilirim?
badboy991
Vosdost

Mesaj #37 gönderen badboy991 » Çrş Kas 04, 2009 11:57 pm

teşekkürler bu bilgiler çok güzel ve dikkat edilmesi gerekir bence de.. ben de yeni bi vosvos almak istiyorum. dediğiniz gibi bu konuda bilgili sizlere danışmak istiyorum, Ankara da bana yardımcı olabilecek arkdşlar var mı acaba? :gazla:
__maDe by BadboY__
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #38 gönderen feris » Prş Kas 05, 2009 10:35 am

kendimce ilk kural; ilk görüşte beyenmeliyim, al beni al beni diye adeta seslenecek :) daha sonra şayet hiçbir bilginiz yoksa mutlaka anlayan bir insandanki bu profosyonel bir kişi olabilir yardım almalısınız. unutmayınki ortalama bütçeyle alınan vosvoslarda mutlaka zaman içersinde harcama yapmanız gerekiyor. harcama bütçesi ise kendimce ikiye ayrılıyor bakım ve onarım. neticede bütün vosvoslar 30 yaş ve üzeri, para harcanması gayet normal, ama belirli bakımları ve değişmesi gerekenleri zamanında yaptıktan sonra size anormal bir para harcatmaz, harcamalarınız ise keyfekeder dediğimiz olayda bitiyor. bu vosvosun en büyük özelliklerinden bir tanesi. hayırlı olsun.
medrat
Vosdost

Mesaj #39 gönderen medrat » Çrş Kas 11, 2009 1:00 pm

Selamlar herkese.. Forumunuza yeni katıldım. Vosvoslar hakkında çok bilgim yok işin açıkçası. Önceden beri almayı istediğim ama çevreden sorduğum bilgilerle yanaşamadığım makinalar.. Bu konulardan anlamadığım için alacağım zaman ankaradaki arkadaşlardan da yardım alacağım sanırım. Bu arada forum bilgileri için sağolun işime yarayacaktır.
Benim sorum cabrio vosvoslar... Bu araçlar nedir, ne değildir, nelere dikkat etmeli? Cabrio modifiyelerin problemleri ne olabiliyor, bilgilendirirseniz sevinirim..
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #40 gönderen feris » Çrş Kas 11, 2009 1:16 pm

sitemizde vosvosla ilgili hertürden detay bulabilirsiniz fakat bir uyarıda bulunmak isterim acizane şayet cabrio bir vosvos alocaksanız son derece dikkat etmeniz hatta profesyonel yardım almanız. çünkü sonradan cabrio hale getirilmiş vosvoslarda ciddi teknik sorunlar olabiliyor, tabi bu sıradan ve tekniğine uygun yapılmamış işlemler için geçerli. orjinal bir cabrio bulursanız bunlarda sorun yaşamazsınız. gerisi bildiğiniz vosvoslardaki özellikler. ankarada vosvos üyelerimizden gerekli fiziki yardım dahi alabilirsiniz.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir