Bir bus restarasyonuda benden

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
puzzleman09
Vosdost

Mesaj #11 gönderen puzzleman09 » Pzr Ara 20, 2009 4:15 pm

yapanlarin ellerine saglik.insallah benim de olucak bi gun

Your plan is for rice crops a year, is for ten years of tree planting, for a hundred years to educate the people
vosmahir
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: Bir bus restarasyonuda benden

Mesaj #12 gönderen vosmahir » Pzt Eki 03, 2011 10:31 am

selam abiler edirnedeyim babamın kullandığı 73 model t2 minibüs var elimizde motor çok güzel durumda 12 kişilik koridorsuz modeli ama kaporta boya yürürü felanı filanı ciddi bakım istiyo,yaptırmayı çok düşündüm ama bütçemin sınırlarını ciddi anlamda zorlayacagi için kararsızım,bide kaplumbağa kullanmak istiyorum bombe cam eğer takas düşünen varsa aracı gelip alsınlar benden hurdaya giderse gerçekten üzülürüm.. Saygılar telefon numaram 05454987980 akif öztürk ... Siteye yeni üye oldum onun için tek yapabildiğim buraya yazmak kusuruma bakmayin
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #13 gönderen kadircan » Sal Eki 04, 2011 6:59 pm

evet gerçekten son gördüğümden buyana güzelleşmiş,renk uymuş ama carbon tavan için verilen emekte başka
Kullanıcı avatarı
superkahraman
Vosdost

Mesaj #14 gönderen superkahraman » Pzt Eki 17, 2011 10:23 am

Ortada toplanan bi Bus yokki ?

T3 şasesine tamamen Porsche mekaniğini dayamışlar, üstüne de T1 kupasını kes biç oturt..
Ne T3 var ortada ne de T1...

Varsa imkanınız hiç uğraşmadan istediğiniz arabanın şasesine oturtun T1 kupasını.. Haydi yallah :D
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #15 gönderen serdarbuğan » Pzt Eki 17, 2011 9:55 pm

tarz olarak beğenebiliriz yada beğenmeyebiliriz ama adamlar aşmışlar yani biz burada avuç içi kadar boyayı düzgün yaptıramıyoruz adamlar neredeyse sil baştan yapıyorlar vosvosları helal olsun :)
Resim
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Cvp: Cvp: Bir bus restarasyonuda benden

Mesaj #16 gönderen serdarbuğan » Pzt Eki 17, 2011 9:58 pm

vosmahir yazdı:selam abiler edirnedeyim babamın kullandığı 73 model t2 minibüs var elimizde motor çok güzel durumda 12 kişilik koridorsuz modeli ama kaporta boya yürürü felanı filanı ciddi bakım istiyo,yaptırmayı çok düşündüm ama bütçemin sınırlarını ciddi anlamda zorlayacagi için kararsızım,bide kaplumbağa kullanmak istiyorum bombe cam eğer takas düşünen varsa aracı gelip alsınlar benden hurdaya giderse gerçekten üzülürüm.. Saygılar telefon numaram 05454987980 akif öztürk ... Siteye yeni üye oldum onun için tek yapabildiğim buraya yazmak kusuruma bakmayin

buraya değilde ilanını vospazar üzerinden verebilirsin birkaç tanede fotoğraf eklersen iyi olur :ok:
Resim

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir