vw limuzin.........

Bu bölümde üyelerimizin kendi el emeğiyle ortaya çıkarttığı çalışmalar yer almaktadır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
aslah
Vosdost

Mesaj #101 gönderen aslah » Cum Mar 12, 2010 5:53 pm

selam , öncelikle cesaretiniz , mücadeleniz ve en son olarak basarınız için tebrik ederm . gercekten harika bi iş cıkardınız kısa bi sürede . ülkemizdede yurt dısında oldugu gibi değişik formlarda vosvoslar görmek güsel , resmi işlemleri yaptıgınızda bizimle paylasırsanız sevinirim , teşekkürler...

hsenyurt
Vosdost

Mesaj #102 gönderen hsenyurt » Pzr Nis 04, 2010 2:57 pm

Arkadaşlar benden de merhaba,
Konuyu hiç yerimden kalkmadan 11 sayfa inceledim. Hani sinema filimleri olurda en heyecanlı yerinde reklama girer ya onun gibi olmuş. Epeydir konu ile ilgili gelişme olmadımı oldu da buradamı paylaşılmadı. Çok merak içindeyim.
Bende Antalya merkezdeyim. Proje bittiğinde mutlaka gidip görmek isterim.
Tebrik ediyorum.
Kolaylıklar dilerim.
Saygılarımla
Hüseyin ŞENYURT
sh.19
Vosdost

Mesaj #103 gönderen sh.19 » Prş Nis 08, 2010 9:33 pm

Vay anasını sayın seyirciler yaa..Bu ne abi böyle.Maşallah diyorum başkada bir şey demiyorum. Harika işler yapıyorsunuz .Sizi tebrik ediyorum.
Saadettin HATİPOĞLU
ardam8
Vosdost

Mesaj #104 gönderen ardam8 » Pzr Nis 18, 2010 2:36 pm

sh.19 yazdı:Vay anasını sayın seyirciler yaa..Bu ne abi böyle.Maşallah diyorum başkada bir şey demiyorum. Harika işler yapıyorsunuz .Sizi tebrik ediyorum.

Teşekkür ediyorum...İşimiz sadece biraz durakladı. Turizm Sezonunun açılması dolayısı ile önceliği işime vermiş bulunmaktayım.Dolayısı ile finansal olarak işe ağırlık verdim.Nihayetinde ana işim vw toplamak değil. Benim için keyifli bir hobby.Sponsor arayışlarım sürmekte. Yaklaşık bir ay içerisinde eski şeklimize döneriz.
Muhtemelende Mayıs ayı içerisinde komple tamamlanmış olur.
Kalkan'dan herkese selamlar..
kardanadam
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Joker

Mesaj #105 gönderen kardanadam » Pzt Nis 19, 2010 2:40 am

abi inanmıyorum yaa,ilk mesajını okuduğumda öyle gelip geçici bir hevesle ortaya atılmış içi boş bir fikir zannettim ama konuyu en başından beri okudum ve ağzım açık kaldı,gerçekten inanılmaz..sabırsızlıkla neticelenmesini bekliyorum..kolay gelsin..
Resim

Tayfun Emiroğlu (Joker)

54 TN 867 (VW 1200-1979)
donis
2007 Bakımlı Vosvos Ödülü
2007 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #106 gönderen donis » Pzt Nis 19, 2010 9:43 pm

ben de epeydir forumdan uzaktım...11 sayfayı soluksuz okudum...emeğinize sağlık gerçekten müthiş bir çalışma olmuş ve oluyor...2005 yılında vosumu (artık benim değil ama)komple kazıtarak boyattım...o halini gören arkadaşlarım nasıl toparlayacağımı merak edioyrdu...sizin yaptığınız çok daha ayrı bir iş...kolaylıklar diliyorum ve gelişmeleri dört gözle bekliyorum...
Deniz KAMALI...QVOS...KÜTAHYA...

Resim
efecrt
Vosdost

Mesaj #107 gönderen efecrt » Prş Kas 18, 2010 8:52 am

Projenin sondurumu nedir? , projeden vaz mı geçtiniz? vosvos hurda olup gitti mi yoksa?
şibumi
Vosdost

Mesaj #108 gönderen şibumi » Prş Kas 18, 2010 1:57 pm

ilker abi başından beri takip ediyorum sizi sabırsızlıkla bekliyorum bitmiş halini! cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum biz ankara da bunu yapamayız heralde biz daha kendi voslarımızın kupasını bile ayırmakta tereddüt ederken siz limuzin yapıyosunuz valla helal olsun size ve ustalarınıza,kolaylıklar diliyorum :ok:
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
1303 BİG
Vosdost

Mesaj #109 gönderen 1303 BİG » Cum Kas 19, 2010 10:06 pm

Proje gayet güzel ama sonu gelmemiş sanırım geldiysede resimleri merakla bekliyorum...
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #110 gönderen orko » Pzt Kas 22, 2010 11:25 am

hakkaten de ne oldu bilmiyoruz.
stresss...

“Sen de Yapabilirsin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir