VOSVOSA LPG !!!!!!!!

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
serhat127774
Vosdost

VOSVOSA LPG !!!!!!!!

Mesaj #1 gönderen serhat127774 » Cmt Mar 27, 2010 1:59 am

ARKADAŞLAR BENZİNE SERVET YATIRMAKTAN BIKAN,ACİLEN LPG YE GEÇMEK İSTİYORUM AMA NASIL OLACAK DİYE ARAŞTIRMA YAPAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İSTERİM.BENDE YENİ TAKTIRDIM. ÜSTELİK EGZOS KAZANINA ÇUBUK KOYMAK YA DA YAĞ DEPOSUNU LPG'Yİ ISITMAK İÇİN KULLANMAYA GEREK YOK. BENİ ARAMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN AŞAĞIDA İLETİŞİM BİLGİLERİMİ VERİYORUM:

İSTANBUL

SERHAT ÇAPAR

0 532 559 06 89

Kullanıcı avatarı
ozgurmen52
Vosdost
Vosvosumun adı: sarıkuş

Mesaj #2 gönderen ozgurmen52 » Çrş Nis 28, 2010 9:38 am

açıklasaydınya burada

açıklasaydınya burada

EGE ÜNİVERSİTESİ DEVLET T.M.KONSERVATUARI MEZUNUYUM.BİR ÇOK KORODA SES VE SAZ SANATÇISI OLARAK GÖREV YAPTIM.KORO ŞEFİ OLARAK YÖNETTİĞİM TOPLULUKLARLA YARIŞMALARDA BİR ÇOK DEFA TÜRKİYE DERECELERİ ALDIM.BİR ÇOK SANATÇIYA VOKAL VE KLAVYELİ ÇALGILARDA EŞLİK EDİP BESTELER VERDİM.CANLI MÜZİK VE PROGRAMLARIMIZ DEVAM EDİYOR...4000 ADET PLAK VE TAŞ PLAK ARŞİVİM BULUNMAKTADIR.MÜZİK HARİCİNDE KENDİMİ TANITMAM GEREKİRSE;GÜLMEYİ VE GÜLDÜRMEYİ SEVEN ŞAKACI EĞLENCELİ BİRİYİM
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #3 gönderen vustang_muscle » Çrş Nis 28, 2010 10:03 am

ticari faaliyetler bunlar :)

eger yardımsa yerı burası ama degılse bı satıs vb sozkonusuysa konu altına yazılmadıkca www.vospazar.com' a ben bılıyorum ne oldugunu tahmın ettıgım sıstemdır ama demım hadı :)
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
sekoban
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Şimal

Cvp: VOSVOSA LPG !!!!!!!!

Mesaj #4 gönderen sekoban » Prş Nis 29, 2010 9:29 am

serhat127774 yazdı:ARKADAŞLAR BENZİNE SERVET YATIRMAKTAN BIKAN,ACİLEN LPG YE GEÇMEK İSTİYORUM AMA NASIL OLACAK DİYE ARAŞTIRMA YAPAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İSTERİM.BENDE YENİ TAKTIRDIM. ÜSTELİK EGZOS KAZANINA ÇUBUK KOYMAK YA DA YAĞ DEPOSUNU LPG'Yİ ISITMAK İÇİN KULLANMAYA GEREK YOK. BENİ ARAMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN AŞAĞIDA İLETİŞİM BİLGİLERİMİ VERİYORUM:

İSTANBUL

SERHAT ÇAPAR

0 532 559 06 89

apo'nun dediği gibi ticari bir faaliyetmi bende bu hafta LPG montajı yaptırıcam ayrıca benim gibi bunu merak eden çok insan olduğuna inanıyorum. burdan anlatsan olmaz mı ne tarz parçalar yada ne gerekli aradığımda da akıl vereceksin burdanda en azından burdan bir çok insan faydalanıyor. arayıp akıl vermeyeip getir arabanı şu kadarödeme yaparsan hallederiz diyeceksen orasıda ayrı bir konu tabi :)

teşekkur ederim.
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
Kullanıcı avatarı
aspirin
Vosdost

Mesaj #5 gönderen aspirin » Prş Nis 29, 2010 11:48 am

aynen bnde katılıyorum bu konuyu herkez merak ediyor . burdan anlatt nolurrrrrrrrrrrr :D :D
sekoban
Vosdost

Mesaj #6 gönderen sekoban » Prş Nis 29, 2010 12:13 pm

ben dayanamayıp aradım Serhat Bey'i hiç bir ticari amacı olmadığı apaçık ortada kendisi seyahatte old. için ilgilenememiş. ama telefonda detaylarıyla anlattı. öncelikle Serhat Bey'e ilgisinden dolayı teşekkur ederim. sonra nasıl yaptığına gelince kamış falan kullanmadan egsozu delerek parmak büyüklüğünde bir boruyu direk LPG beynide bağlayarak yapılan bir işlem olduğunu belirtti. ayrıntılarını kendisi anlatır ben bufta sonu taktırıcam eğer Serhat Bey'in anlattığını yaptırabilirsem fotolarını çekip sizinle paylaşırım.
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
Kullanıcı avatarı
aspirin
Vosdost

Mesaj #7 gönderen aspirin » Prş Nis 29, 2010 12:40 pm

pky umarım yaptrrsınsın fotorafları merkla beklıyoruz kolay gelsın :D
instrument
Vosdost

Mesaj #8 gönderen instrument » Prş Nis 29, 2010 12:47 pm

serkan sonra benim vosa takarız seninle :)
"HAYATIM RÖPRİZLERLE DOLU."
sekoban
Vosdost

Mesaj #9 gönderen sekoban » Prş Nis 29, 2010 12:50 pm

allah büyüktür. ben randıman alırsam yardım ederim :)
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost
Vosvosumun adı: dost

Mesaj #10 gönderen vwOzan » Prş Nis 29, 2010 12:57 pm

bende 1 hafta oldu lpg takalı cok guzel cok memnunum ama egzoz sesı kalınlastı bıraz bu egzoz ısıtmalı yontemle yaptırdım sesını cok sewıodum deısınce baya huzursuz oldum onun dısında benzınden cok daha ıyı dıyebılırım

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir