iyi müzik için ucuz çözüm

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

iyi müzik için ucuz çözüm

Mesaj #1 gönderen blue-chip » Prş Ağu 26, 2010 2:53 pm

malum bizim radyo yuvasına güncel müzik sistemleri sığmıyor, 1-2 parmak dışta kalıyor. medimarkt'ta satılan roadstar marka güzel bir alet var. cd çaları yok ama radyo, usb ve sd/mmc işliyor. full fonksiyon kumandası mevcut. hem amfi için pre çıkış hem de 4 hoparlör çıkışı var. fiyatı da 59 TL. daha da önemlisi kasa derinliği cd sürücü olmadığı için yaklaşık 3 parmak kısa normal sistemlere göre.
bir arkadaş için aldık, takınca resim de koyarım ama düşünenlere tavsiye ederim şimdiden, fiyatı da uygun olduğu için bitebilir muhtemelen.
yalnız dikkat edin navitech markalı da benzer bir cihaz var biraz daha alengirli, onun kasası standart cd çalarlar kadar uzun. doğrusu roadstar olan.
bilginize, ilginize...
En son blue-chip tarafından Prş Ağu 26, 2010 7:40 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kara Kedi
Vosdost
Vosvosumun adı: faruk (kara kedi)

Mesaj #2 gönderen Kara Kedi » Prş Ağu 26, 2010 5:59 pm

söylemen iyi oldu tşk ama çıkşları nasl acaba?
Kullanıcı avatarı
vw911
Vosdost

Mesaj #3 gönderen vw911 » Prş Ağu 26, 2010 6:15 pm

navitech cdlisini kulandım eski aracımda süperdi.gayet başarılı ama diğer marka hakkında fikrim yok bende tam sipariş verecektim buluta navitech boyutu merak ediyordum süper oldu.diğer markayı deneyeceğiz artık.
Y.Besim Siligür

05053874892
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #4 gönderen blue-chip » Cum Ağu 27, 2010 9:30 am

mal budur

Resim
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #5 gönderen gürhan » Cum Ağu 27, 2010 10:32 am

ah murat ah...zamanında böyle bir şey bulsaydım alırdım...

radyo-cd-calar-ek-parca-ile-montaji-vt9504.html

aldığım cihazı oturtmak için az uğraşmadım..zaten cd kullanılmıyor bile...sd card yetiyorda artıyor bile...
Kara Kedi
Vosdost
Vosvosumun adı: faruk (kara kedi)

Mesaj #6 gönderen Kara Kedi » Cum Ağu 27, 2010 1:27 pm

valla fena değil hertürlü iş görür :)
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen vosbik » Cum Ağu 27, 2010 1:29 pm

sistemler artık usb ve sd kart üzerinden çalışmaya başlıyor.evet cd güzel ama bir süre sonra insan cd den bunalmaya başlıyor.piyasada çeşit çeşit markalar var bu tarz ürünler içinde.bildiğimiz iyi markalrında bu tarz ürünleri var ancak onlar şu an için oldukça pahalılar.

navitech marka olanını bend edüşünmüştüm.fiyatı 100 lira civarındaydı.onunda arka kısmı kısa diye biliyordum ben ama belkide ben başka modele bakmış olabilirim.navitech kullananlar çok memnun.roadstar ı kullandıktan sonra ilk izlenimlerinizi yazarsanız sevinirim.ses kalitesi radyo çekme kalitesi ve birde radyo ve usb den vb müzik dinlerken motor sesi alma durumu.güle güle kullanın.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
vw911
Vosdost

Mesaj #8 gönderen vw911 » Cum Ağu 27, 2010 4:04 pm

hangi modeldi hatırlarsanız paylaşın lütfen.
Y.Besim Siligür

05053874892
Mertie
Vosdost

Mesaj #9 gönderen Mertie » Cmt Ağu 28, 2010 1:15 am

ben orjinal radyom olmadıgı icin yıllardır müzik olmadan kullanıyorum bence gayet guzel kendım soyluyorum sarkıları
ysncfc
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TİGER

Cvp: iyi müzik için ucuz çözüm

Mesaj #10 gönderen ysncfc » Sal Eki 19, 2010 9:39 pm

blue-chip yazdı:malum bizim radyo yuvasına güncel müzik sistemleri sığmıyor, 1-2 parmak dışta kalıyor. medimarkt'ta satılan roadstar marka güzel bir alet var. cd çaları yok ama radyo, usb ve sd/mmc işliyor. full fonksiyon kumandası mevcut. hem amfi için pre çıkış hem de 4 hoparlör çıkışı var. fiyatı da 59 TL. daha da önemlisi kasa derinliği cd sürücü olmadığı için yaklaşık 3 parmak kısa normal sistemlere göre.
bir arkadaş için aldık, takınca resim de koyarım ama düşünenlere tavsiye ederim şimdiden, fiyatı da uygun olduğu için bitebilir muhtemelen.
yalnız dikkat edin navitech markalı da benzer bir cihaz var biraz daha alengirli, onun kasası standart cd çalarlar kadar uzun. doğrusu roadstar olan.
bilginize, ilginize...

evet murat abi doğru cd çalarlar yolda sarsıldığı zman cd okumazlık ve çok çalışınca ısınıyor ve cd bozuluyor ben baştan düşündüm almak için ama toplamaya girildiği için daha araştırma ve geliştirmedeyim konsolda değişilik konusunda yani önce kaportadan çıksın arac sonrasına bakacam abicim :ok:
Resim
bu yolların ihtiyar delikanlılarıyız ama ruhumuz ve sürücüleri genç.

BU KAPLAN KADAR YIRTICI VE KIRICI OLABİLİRİM

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir