Orjinal Radyo mu?

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #21 gönderen gunebakan » Çrş Kas 10, 2010 6:50 pm

dionysos06 yazdı:
semih can inanır yazdı:ben de uygun fiyatılı bi orjinal radyo arıyorum ama adanada hurdacılarda bulmak pek mümkün olmuyor malesef:( başka sitelerde de rastladım ama fiyat açısından bayaa tuzluydu :)

Hocam valla bende bit pazarından denk geldi yani vosvos parçası satan bi yerden almadım. Adam dediki eskiden 5 tl ye alıp satıyorduk :D Ben bundan sonra sık sık bakarım oralara öyle bulursam alır gönderirim...

hocam itfayeden mi aldınız yoksa ? :) ben çok bakınıyorum oralara ama hiç rast gelmedi.iyi güzel olmuş bence.bi fm transmitter alsanız bence tamamdır gerek yok yeni teybe.

dionysos06
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: BiRiCiK

Mesaj #22 gönderen dionysos06 » Çrş Kas 10, 2010 6:59 pm

gunebakan yazdı:
dionysos06 yazdı:
semih can inanır yazdı:ben de uygun fiyatılı bi orjinal radyo arıyorum ama adanada hurdacılarda bulmak pek mümkün olmuyor malesef:( başka sitelerde de rastladım ama fiyat açısından bayaa tuzluydu :)

Hocam valla bende bit pazarından denk geldi yani vosvos parçası satan bi yerden almadım. Adam dediki eskiden 5 tl ye alıp satıyorduk :D Ben bundan sonra sık sık bakarım oralara öyle bulursam alır gönderirim...

hocam itfayeden mi aldınız yoksa ? :) ben çok bakınıyorum oralara ama hiç rast gelmedi.iyi güzel olmuş bence.bi fm transmitter alsanız bence tamamdır gerek yok yeni teybe.

Evet itfaiyeden aldım :) Ordaki aldığım adam ve bir kaç satan yer çok bize öyle denk geliyor dedi alıp satıyoruz 5 e 10 tl ye filan dedi :) Bakarım bende bundan sonra uygun fiyata buldum mu sitedeki arkadaşlarada alırız ceplerinden fazla para çıkmaz en azından ;)
Doğruların kaderidir yalnızlık... Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar...

İletişim: [email protected]
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #23 gönderen carpe diem » Çrş Kas 10, 2010 9:30 pm

blue-chip yazdı:
gürhan yazdı:göğüs ile şaft tünelinin arasına bir çeşit konsol takıyorlar...ona yeni cihazı, orjinal yerinede orjinal radyoyu takmayı düşünüyorum ilerde.

ben şu anda yapıyorum bu işlemi bitince foto atarım. yüksek konsol adım apodan 35TL'ye yeni cihazı ona gömüyorum bir de kapal mekanizması yapıp gizlemeyi düşünüyorum. benim döşemeler krem olduğu için jbl kolonların kapaklarını kreme boyayıp öyle takacağım arkaya sırıtmasın diye

Murat abi en yakın zaman da fotograflarını bekliyoruz. Biliyorsun bende koyacak yer bulamadım bir türlü, en sonunda orjinal radyosunu sökmek zorunda kaldım :( Ama böyle bir çözüm getirirsen bende aynısını uygulayabilirim :)
---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #24 gönderen vosbik » Çrş Kas 10, 2010 11:35 pm

slm.vosun orjinal teybi değil arkadaşlar.orjinal olanlarında düğme üzerlerinde vw amblemi var.ayrıca bir vw kodu radyoların üzerinde de bulunmakta.birde açma kapama düğmesi bu radyodaki gibi soldaki ses düğmesinin yanındaki ilk düğme gibi basmalı olmaz.ses düğmesi üzerinde olur.

ancak orjinal blaupunkt.sonra çok temiz.düğmelerin üzerindeki yazılar ve radyo kanallarını belirlemeye yarayan kırmızı küçük çentik şeklindeki plastikler bile üzerinde duruyor.(genelde radyoların üzerinde bulunmazlar.)
vosun üzerinde de güzel durmuş.o yıllarda vosların üzerine takılan her radyo orjinal fabrika çıkışlı değildi.sonradan da bu şekilde radyolar takılıyordu.güle güle kullanın.fm transmitterla mp3 keyfi güzel olur bu radyoda.başka radyoya bencede gerek yok.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
dionysos06
Vosdost

Mesaj #25 gönderen dionysos06 » Çrş Kas 10, 2010 11:42 pm

vosbik yazdı:slm.vosun orjinal teybi değil arkadaşlar.orjinal olanlarında düğme üzerlerinde vw amblemi var.ayrıca bir vw kodu radyoların üzerinde de bulunmakta.birde açma kapama düğmesi bu radyodaki gibi soldaki ses düğmesinin yanındaki ilk düğme gibi basmalı olmaz.ses düğmesi üzerinde olur.

ancak orjinal blaupunkt.sonra çok temiz.düğmelerin üzerindeki yazılar ve radyo kanallarını belirlemeye yarayan kırmızı küçük çentik şeklindeki plastikler bile üzerinde duruyor.(genelde radyoların üzerinde bulunmazlar.)
vosun üzerinde de güzel durmuş.o yıllarda vosların üzerine takılan her radyo orjinal fabrika çıkışlı değildi.sonradan da bu şekilde radyolar takılıyordu.güle güle kullanın.fm transmitterla mp3 keyfi güzel olur bu radyoda.başka radyoya bencede gerek yok.

Teşekkürler hocam... Beğendiğinize sevindim. Ayrıcı bilgi içinde çok teşekkür ediyorum ;)

Mertie
Vosdost

Mesaj #26 gönderen Mertie » Cmt Kas 13, 2010 3:52 pm

vay ben yaklasık 10 yıldır teypsiz kullanıyorum vosumu orjinalliği bozulmasın diye, bir türlü söyle orjinal bir teyp de denk gelmedi, gürhan abi hurdacı bekirde bu temizlikte radyo var mı? yada facebook tan kendim mi sorsam :) elinde fazla olan ve vermek isteyen olursa alabilirim
dionysos06
Vosdost

Mesaj #27 gönderen dionysos06 » Cmt Kas 13, 2010 4:49 pm

Mertie yazdı:vay ben yaklasık 10 yıldır teypsiz kullanıyorum vosumu orjinalliği bozulmasın diye, bir türlü söyle orjinal bir teyp de denk gelmedi, gürhan abi hurdacı bekirde bu temizlikte radyo var mı? yada facebook tan kendim mi sorsam :) elinde fazla olan ve vermek isteyen olursa alabilirim

Hocam hurdacı bekirin face bookunda gördüm bi kaç tane var radyo... İstersen faceden hurdacı bekir diye tarat satılık eşya fotolarından görebilirsin... yinede böyle uygun diğer satıcıların ilanlarından çok çok ucuza satılan çalışır durumda denk gelirse haberdar ederim bende sizi...

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #28 gönderen gürhan » Cmt Kas 13, 2010 7:47 pm

Mertie yazdı:vay ben yaklasık 10 yıldır teypsiz kullanıyorum vosumu orjinalliği bozulmasın diye, bir türlü söyle orjinal bir teyp de denk gelmedi, gürhan abi hurdacı bekirde bu temizlikte radyo var mı? yada facebook tan kendim mi sorsam :) elinde fazla olan ve vermek isteyen olursa alabilirim

mert kullanmaya niyetim olmasa inan verirdim..
[img:640:480]http://img217.imageshack.us/img217/9599/1003381l.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #29 gönderen gürhan » Cmt Kas 13, 2010 7:48 pm

vospazarda sait parkan'ında elinde güzel radyolar vardı bir ara...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #30 gönderen vosbik » Pzr Kas 14, 2010 1:29 am

slm.gürhan abi senin vostan çıkan radyo eğer fotoğraftaki ise ingolstad modeli ve yurtdışında en çok tutulan vw radyosu.sebebi ton düğmesi.(bas tiz ayarı için)ayarlı olan tek vw modeli radyo.ayrıca fm radyo kanalını hafızaya almak için iki tane fm kanalı var.

ancak radyonun orjinal olmayan iki parçası var.biri orjinal vw amblemli ses açma kapama ve istasyon arama düğmeleri, diğeri ise istasyon gösterge ekranı.bunlarda üzerinde olursa eksiksiz bir radyo olacak. :)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir