VosvoS DocTor Çıkma parça,Tamir ve Bakım Resimler Eklendi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

VosvoS DocTor Çıkma parça,Tamir ve Bakım Resimler Eklendi

Mesaj #1 gönderen KONI » Çrş Mar 16, 2011 11:45 pm

Arkadaşlar ben forumun eski kullanıcılarındanım fakat bayadır giremiyordum.Öncelikle hepinize merhabalar saygılar...Ben İstanbul Maltepe'de volkswagen kaplumbağa tamircisi ve çıkma parçacısıyım.Bu vosvos'lara 35 yılımı verdim,onları tamir etme hastalıklarını iyileştirmek benim için bir zevktir.Hem hastanesiyim hemde eczanesi. :) Vosvos paşalarınızı dükkanıma beklerim.Bütün arızaları tamir edilir ve kaplumbağa her türlü çıkma parçası bulunur.Forumdan olduğunuzu belirtirseniz fiyatlarda her türlü güzellik yaparım.Size fazlasıyla hak veriyorum çünkü bu zamanda kazıklamadan vosvos'a aşık olupta tamir eden usta gerçekten çok az kaldı.Her ne kadar vosvos'lar ÖTV'den dolayı hurdaya gitsede ben bu işi yapmaya devam edicem hayattaki vosvos'ların yanında olucam.Kısacası arkadaşlar ben vosvos mekanik ustası ve çıkma parçacısıyım.İstanbul'da çok vosvos sahipleri müşterimdir ve çok çıkma parça veriyorum bu kişilere.Saygılar sevgiler... (Vosvos doctor)... :)

Adres : Bağdat caddesi no:478 Maltepe/İST. (Maltepe kardelen düğün salonu'nun 50 mt. gerisi klas bar altı veya maltepe kiler çaprazı)
TeL : ( 0532 ) 403 56 64 Tuncay UsTa

Facebook Grubumuz : http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 85929&ap=1

E-mail ve msn : [email protected]

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son KONI tarafından Prş Haz 16, 2011 2:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 8 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Vosvos'a 35 yılımı verdim ölene kadar devam Tamir,parça

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Mar 17, 2011 5:38 pm

bir kenara numarayı kaydettik..balkarsın lazım olur.
ercanic
Vosdost

Mesaj #3 gönderen ercanic » Prş Mar 17, 2011 6:19 pm

yerınız tam olarak benzıncının arkasında mı kalıyor tren yoluna doğru?
sdraydin
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #4 gönderen sdraydin » Prş Mar 17, 2011 8:20 pm

mrblar vos doctor telefonumada böle kaydettım bende 1971 vosvos var fakat aracım çok yakıyor bı ustaya goturdum kımsenın gunahını almak ıstemıyorum her seferınde bana oldu dıye aracımı gerı verdı ve para verdım sonuc hala cok yakıyor bırturlu çözülmedı telefonunuzu kaydettım yarın arıycam bende kartalda electro worldde çalışıyorum bııhtıyacınız olursa her konuda yardımcı olurum.arıycam mutlaka sızı.
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #5 gönderen KONI » Cum Mar 18, 2011 9:32 pm

ercanic yazdı:yerınız tam olarak benzıncının arkasında mı kalıyor tren yoluna doğru?

Benzinci'nin arkasında değil.Benzinci'nin çaprazında kiler var onun karşısındaki klas bar'ın altında...Geleceğiniz zaman telefonumu arayabilirsiniz her konuda yardımcı olurum...Tşk.ler...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #6 gönderen KONI » Cum Mar 18, 2011 9:34 pm

sdraydin yazdı:mrblar vos doctor telefonumada böle kaydettım bende 1971 vosvos var fakat aracım çok yakıyor bı ustaya goturdum kımsenın gunahını almak ıstemıyorum her seferınde bana oldu dıye aracımı gerı verdı ve para verdım sonuc hala cok yakıyor bırturlu çözülmedı telefonunuzu kaydettım yarın arıycam bende kartalda electro worldde çalışıyorum bııhtıyacınız olursa her konuda yardımcı olurum.arıycam mutlaka sızı.

Evet beyefendi hatırladım bugün aramıştınız.Musait bir zamanınızda gelin bakalım aracınıza her türlü yardımcı oluruz.Saygılar...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #7 gönderen KONI » Sal Mar 22, 2011 2:10 pm

Arkadaşlar bizi tercih ettiğiniz için tşk. ederiz... Çıkma parça ve tamir için gelen arkadaşlara her konuda yardımcı oluyoruz yeterki forumdan olduğunuzu öncelikli olarak belirtin... Çok yakında işyeri fotolarımızı ve elimizdeki çıkma parçaların fotolarını paylaşacağız... Saygılar...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #8 gönderen vosbik » Sal Mar 22, 2011 10:39 pm

slm.iş yerinizi ve kendinizi tanıtmak için foruma foto yükleyebilrisiniz.ancak satış yapmak isterseniz www.vospazar.net e ila veriniz.alım satım işlerimizi bruadan yürütmekteyiz.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #9 gönderen KONI » Prş Mar 24, 2011 8:17 pm

vosbik yazdı:slm.iş yerinizi ve kendinizi tanıtmak için foruma foto yükleyebilrisiniz.ancak satış yapmak isterseniz http://www.vospazar.net e ila veriniz.alım satım işlerimizi bruadan yürütmekteyiz.

Bilgi için tşk.ler...En kısa zamanda işyeri fotolarını yükleyeceğiz...Saygılar...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #10 gönderen KONI » Pzr Mar 27, 2011 10:31 pm

Bizi tercih ettiğiniz için tşk.ler...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir