VosvoS DocTor Çıkma parça,Tamir ve Bakım Resimler Eklendi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
c33nk40
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Cvp: Vosvos'a 35 yılımı verdim ölene kadar devam Tamir,parça

Mesaj #11 gönderen c33nk40 » Pzr Nis 03, 2011 5:26 pm

.
En son c33nk40 tarafından Pzt Şub 13, 2017 2:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #12 gönderen kadircan » Pzr Nis 03, 2011 7:52 pm

uufffffff okurken yoruldum,bu aracın resimleri varmı acaba,birde aracın galiba sadece kupası vos ve siz çareyi burada arıyorsunuz,çok emek vermişsiniz umarım burada resimlerini görürüz
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #13 gönderen gürhan » Pzr Nis 03, 2011 10:41 pm

elinize, emeğinize sağlık...dünya gözüyle resimlerini görmek istiyoruz sadece...canlısı bizi bozar...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Cvp: VosvoS DocTor Çıkma parça,Tamir ve Bakım Resimler Eklend

Mesaj #14 gönderen KONI » Prş Haz 16, 2011 2:49 pm

Syn. vosvosturk üyeleri dükkan bilgi amacıyla bikaç resim ve parça resmi çekilmiş olup 1. sayfa'da yer almaktadır.Daha detaylı fotolar,bilgi,tanışma ve sorular için 1.sayfadaki facebook grup linkinden veya e-mail adresinden yararlanabilirsiniz.Facebook grubumuza katılmanızı rica eder keyifli forumlar dileriz...

Not : İşyerimizin bu sayfası sürekli güncellenecektir...Saygılar,sevgiler...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #15 gönderen KONI » Prş Haz 23, 2011 10:22 pm

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ... :)
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #16 gönderen KONI » Çrş Tem 06, 2011 11:17 pm

Syn. vosvosturk müdavimleri bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor bizde size en uygun fiyatla ve en kaliteli hizmetle yardımcı olmaya çalışıyoruz... 35 senedir olduğu gibi ömrümüz yettiğince vos'larınızı tedavi etmeye ve her türlü çıkma parçasını temin etmeye devam edeceğiz ... Saygılar,sevgiler keyifli forumlar...
DeLmIrA
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: Hidayet

Mesaj #17 gönderen DeLmIrA » Prş Tem 07, 2011 10:55 am

msn'inizi ekledim [email protected] msn adresim,74 yarim gogus vosvos'um var,bana da komple km saati lazim,yardimci olursaniz sevinirim
Resim
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #18 gönderen KONI » Pzr Tem 24, 2011 5:36 pm

DeLmIrA yazdı:msn'inizi ekledim [email protected] msn adresim,74 yarim gogus vosvos'um var,bana da komple km saati lazim,yardimci olursaniz sevinirim

Her konuda yardımcı oluruz beyefendi...Teşekkür ederiz...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #19 gönderen KONI » Pzr Tem 24, 2011 5:41 pm

Bizi tercih ettiğiniz için tşk. ederiz...Vosvosturk kullanıcılarına her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz...Onlarda mutlu ve kafası rahat bir şekilde gidiyorlar...İşimiz ve vosvoslara aşkımızla işimizi yapıyoruz....Saygılar sevgiler....
toprak_55
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kaplumbabi

Mesaj #20 gönderen toprak_55 » Pzr Tem 24, 2011 11:01 pm

c33nk40 yazdı:merhaba hocam bende ford mustang dan cıkma motor var bunu topkapıda bi ustaya verdik vosvosuma taktırdım ama aracım 260 dan sonra sarsıntı yapmaya baslıyor komple modifiyeli size getirsek bigün cözüm bulabilirmisiniz 380 e kadar aynı sekilde cıkıyor tospam ama 260 dan sonra aşırı bi sarsıntı başlıyo turbosu mevcut öndeki bagajda motorunun yanında 7.5 litrelik 2 tane deposu var turbo için kullandığımda araba kendini önce geriye atıp sonra hızlanıyor onada bi bakabilirmisiniz bide pistonları birbirine sürtüp duruyo fazla hızlı gidince uzun süreli durduğumda araç patlıcak gibi oluyor mustang motorundan anlıyosanız bana bi özel mesaj atarmısınız ( araç vosvos ama ciğeri mustang. ve birde benim lastıklarım mustang lastikleri onlara bi care bulabilirmiyiz aşırı kalınlar performansı yol tutuşu filan gayet iyi ama arabamın yavaş gitmesini sağlıyo sanırım satmayı düşünüyorumda gecen yaz fuara cıkarttık 125 bin $ dan fiyat biçtik daha bicok motorunda performansı arttırıcı şeyler mevcut dışı komple carbon fiber kaplama içine önceden 18mm celik olarak kaplattık sonra carbon fiber kapladılar tenteli üstü acık manuel deil otomatik tentesi düz camlı geliştirilmiş özel yapım krank mili var ve motoru 4800cc den 7600cc ye yükselttik ağırlığıda 3.478 motoru önde yalnız standartları gibi arkda deil ve pistonları dökme demir di sökülüp yerine celik pistonlar takıldı özel yapım içide altın kaplama yerler sadece altınla kaplanmadı koltukları çinde yaptırıldı yöresel işlemeler mevcut üzerinde renkli deri. göstergeleri deişti turbo yağ su göstergeleri araca gömülü bi sekilde direksiyon altında turboyu ateşleyici tuşlar mevcut 1. si 100hp arttırması için 2. tuş 300hp arttırıyor 48dk boyunca sürüyor 7.5 litre bir tankı bitirmesi turboyla zaten ibreyi terse cevirdik haliç köprüsünde yanından geçtiğimiz arkadaslar olmuştur belki ben şuan km göstergesini mph ye cevirmek istiyorum cünki km olarak gözükünce cok korkutucu oluyo hızlanınca kendimde kaportacıyım 12 yıllık emeyim karşılığı oldu bu araç 15 yaşında iş başı yapmıştım 17 yaşında aldığımda dökülüyodu 20 yaşında herşeyi tamamdı nerdeyse sonra bikac araç alıp satarak arakdaslarımın desteyi maddi manevi yardımlarıyla bu hale getirdik. elimizde ferrari enzo v8823 motor var ama vosvosuma takmamız için biraz kırıp dökmemiz gerekio nası yaparız onunda bi şemasını cizebilirseniz size getirelim biz dış modifiye için şema cizdirdik ona göre yaptırdık kendi yaptıklarımızda oldu. bazı parçaları helikopiter parçalarından kullanıldı şaşırtmasın benzinli deil jet-a benzin mazot kolanya karşımı ile calısıyor bunu dizel yada tek bi yakıt yapabilme imkanımız varmı onuda bi görüşsek sizinle cevreniz varsa bizim tanıdığımız karbratörcüler naptınız buna jet yakıtıyla calısır vaziyete getirmişiniz dediler düzeltemedikde sanırım kullandığımız helikopiter parçalarından ötürü bu halde nasıl düzelir nelerini söküp deiştiricez bilgilendirirseniz sevinirim. araç suan taksimde hilton otelinin karşısındaki tekstil bank'ın alt katındaki otopark'da 1. sınıf araçlar içerisinde yatmakda gidip görebilirsiniz. )

Çok merak ettim acaba bu arkadaş dalga mı geçiyor diye. Burası vosvos paylaşım platformu. Ben bu mesajda ne vos sevgisi gördüm nede başka bişe. Anlayamadım gitti neyin yardımını istediğinizi.
Herkes zengin doğamaz, Herkes zengin olamaz, Herkes zengin ölemez...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir