yardım :)

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
bato
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: kermit

yardım :)

Mesaj #1 gönderen bato » Cmt Eki 08, 2011 4:38 am

merhaba. vosumda sony marka mp3/cd/usb girişli teyp mevcut. ancak 2tane 10cm(sanırım) yetersiz hoparlör var. 2tane daha almayı düşünüyorum ancak bu konuda hiç bir bilgim yok. internette bir ürün buldum sanırım bana yetecektir ancak almadan önce sizlere danışmak istedim. ürün budur http://www.hepsiburada.com/Liste/roadst ... ryId=26090

yardımlarınız için teşekkürler.

immortalerror
Vosdost

Cvp: yardım :)

Mesaj #2 gönderen immortalerror » Pzr Eki 09, 2011 1:51 pm

Kardeşim benimde çok bilgim yok ama oto teyipçi bi ustaya baktırman bence daha mantıklı olur. Alırsın hoparlörü akım fazla çekilir falan kabloları yakarsın...
Gösterdiğin ürünün woofer ı amfisi nasıl beselenecek keşke bir bilgim olsa da sana yardımcı olabilsem.
Kara Kedi
Vosdost
Vosvosumun adı: faruk (kara kedi)

Cvp: yardım :)

Mesaj #3 gönderen Kara Kedi » Pzr Eki 09, 2011 4:52 pm

amfi olmadan randıman alamazsın

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir